Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@sheyn

pa bolje ti je da budes vise dana u mestu (citaj bolje 2 dana, nego 1) imaces vise vremena za druge stvari, ovako ce ti sve proci u putovanju tamo-vamo...

A sto se tice filma "Hostel", predlazem ti da ga odgledas pre polaska :D ...ipak je to samo film. ;)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da li ici u Bech na 2 dana u Berlin na 4 i u Amsterdam na 4 i ostalo potrositi na neke usputne stanice ili u svakom mestu provoditi po jedan dan...

e da.. i Drezden..tamo bih bila sigurno 2 dana..

a i sad mi definitivno fali neko da putuje sa mnom..uhvatila me frka posle prepricavanja filma "hostel"... :O

otvori topic na malim oglasima, forumaš koji najviše ponudi ide i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kili car.

+1

btw, sto su do jaja ove insulinske pumpe, malo sranjce velicine mobilno nosi se o pojasu, moze da se poveze sa aparatom za merenje secera, ubacuje insulin potkozno po potrebi i ne mora covek da misli...postacemo kiborzi uskoro hae!

edit, sad cekam da me igor quotuje:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

+1

btw, sto su do jaja ove insulinske pumpe, malo sranjce velicine mobilno nosi se o pojasu, moze da se poveze sa aparatom za merenje secera, ubacuje insulin potkozno po potrebi i ne mora covek da misli...postacemo kiborzi uskoro hae!

edit, sad cekam da me igor quotuje:)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dosao iz nocne smene

procitao u novinama neko cudo i-doser virtuelna droga, slusas muziku i bude ti do jaja :D

degustiram upravo

interesantno

Daj link da ''overim'' o čemu se radi :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Daj link da ''overim'' o čemu se radi :D

http://www.i-doser.com/

fora je kao sto imas razlicite doze, tipa kokain, marijuana, absinthe i jos stotine drugih, imas u opisu koliko je "jaka" doza i koji su efekti.

ti stavis sluske na usi i pustis "dozu" cujes nesto slicno beloj buci ali opet relaksirajuce.

Ja sam jutros "slusao" white crosses i starno se desi nesto, nisam ocekivao iskreno ali posasavio sam skroz :D

doze kostaju od 10 do 200 dolara ali hvala bogu na torentima :D

komentari likova:

http://www.i-doser.com/experiencev2/readexp.php#list

sad slusam marijuanu :D pozz :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

da li ima efekta zato sto ima efekta ili je placebo, I don't know and don't care :)

a kao napomenuto je da moraju biti sluske, da nema efekta na zvucnicima

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

http://www.i-doser.com/

fora je kao sto imas razlicite doze, tipa kokain, marijuana, absinthe i jos stotine drugih, imas u opisu koliko je "jaka" doza i koji su efekti.

ti stavis sluske na usi i pustis "dozu" cujes nesto slicno beloj buci ali opet relaksirajuce.

Ja sam jutros "slusao" white crosses i starno se desi nesto, nisam ocekivao iskreno ali posasavio sam skroz :D

doze kostaju od 10 do 200 dolara ali hvala bogu na torentima :D

komentari likova:

http://www.i-doser.com/experiencev2/readexp.php#list

sad slusam marijuanu :D pozz :D

i treba da slusam ovo pola sata? :D

Link to comment
Share on other sites

jede mi se hot dog sa dosta senfa i pije mi se kola u ovo doba.

ccc, a ovamo si slao dokumentarac o šećeru... ccc : )

otvori topic na malim oglasima, forumaš koji najviše ponudi ide i to je to

Pa zna se, svi se žrtvujemo za rekija, ignoriše nam druga već duže vreme.

rofl

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ccc, a ovamo si slao dokumentarac o šećeru... ccc : )

Pa zna se, svi se žrtvujemo za rekija, ignoriše nam druga već duže vreme.

rofl

jel moramo baš za rekija? Bolje da se svi krljamo za slot, pa ko pobedi, neka odluči kome će da pokloni slot

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...