Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pre 10 minuta bacio okrajak strudle od maka preko terase jer me mrzelo da idem do kuhinje (bio dobar napad Manchestera u tekmi) i kante. posle pet minuta neko zvoni na vrata, ja otvaram a ono 2 pajkana. Ja reko, prijavio me penzos iz prizemlja koji mi redovno zagorcava zivot ( prijavljuje je kevi i caletu, kao da imam 10 godina, kada prospem vodu na terasi na ovoj vrucini da se malo rashladim jer mu curi oluk na prozor 4 sprata ispod) a ono oni dosli jer je neko primetio dva, tri narkomana na krovu zgrade kako skice,ali bukvalno, kao svinje, razbijeni

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio u zoo vrtu sa ortakom i 2 ortakinje, bilo kul.

Skuvao sam se jako, pa cu sad da odmorim, jedem, mozda cak i bacim partiju kuntanja, a veceras u 11 neki "ozbiljan" fudbal, lol. :D

i ja isto, možda idemo u isti balon!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mendži brate, oni čekaju hajduk kod kuće sad, šta si istripovao ?

dule, blokiran bio ulaz u grad. niko sa bg tablama nije smeo da uđe nego su nas slali na stadion odmah. čak sam otišao i na obilaznicu kroz udovice (lol) i opet su me vratili :(

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

mendži brate, oni čekaju hajduk kod kuće sad, šta si istripovao ?

dule, blokiran bio ulaz u grad. niko sa bg tablama nije smeo da uđe nego su nas slali na stadion odmah. čak sam otišao i na obilaznicu kroz udovice (lol) i opet su me vratili :(

ne seri, kakve picke pandurske...mogao sam da vas pokupim kolima pa da zabodemo na rakiju negde hae!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@mendzi odlicno smo igrali. Nisam dao gol, jedan sam namestio, ali mnogo njih u odbrani spasio. Pa ja sam zadnja linija odbrane. :)

Sto se tekme tice, isao bih majke mi, ali treba da radim. Ako budem iskombinovao nesto, javicu se sigurno!

@doca postaje dosadno brate. :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

dosao iz nocne smene

procitao u novinama neko cudo i-doser virtuelna droga, slusas muziku i bude ti do jaja :D

degustiram upravo

interesantno

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

da li ici u Bech na 2 dana u Berlin na 4 i u Amsterdam na 4 i ostalo potrositi na neke usputne stanice ili u svakom mestu provoditi po jedan dan...

e da.. i Drezden..tamo bih bila sigurno 2 dana..

a i sad mi definitivno fali neko da putuje sa mnom..uhvatila me frka posle prepricavanja filma "hostel"... :O

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...