Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

Nije losa epizoda, ali bi malo mogli da ubrzaju...

Sta je sa ovim merl-om, lik potpuni ludak a mislio sam da ce da ispadne neki gotivac, mozda ce konacno ovi da krenu na ovo guvernerovo selo posto koliko sam mogao da vidim ostali im kilavi ljudi da cuvaju zid :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

mene nervira sto su ovako naivni, mislim ovaj glen i ova njegova mala, pa jbt, najstarija fora iz knjige...

i tako neke stvari, tipa kada je hershela ujeo zombi...

ne znam, sve nesto mislim, da je ovo stvarno, i da sam na njihovom mestu, ne bih takve greske pravio...

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Jel se ono tripuje Rick ili sta se desava sa onim telefonom

Tripuje se i mislim da je ukapirao : )

mene nervira sto su ovako naivni, mislim ovaj glen i ova njegova mala, pa jbt, najstarija fora iz knjige...

i tako neke stvari, tipa kada je hershela ujeo zombi...

ne znam, sve nesto mislim, da je ovo stvarno, i da sam na njihovom mestu, ne bih takve greske pravio...

Pa jeste njihova opreznost i "pametnost" generano opala kroz sezone, ako se secas prve sezone kad su se mazali ostacima od zombija da ih zaobidju kroz grad a sad likovi padaju i umiru na pocetnicke greske ...

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

pa ovo je bilo midseason finale, sad pauza, nastavlja se u februaru....

glupa je bila ova epizoda ali sam najzad skapirao - pored toga što su mrtvi oživeli, svi preživeli su oboleli od fatalnog tunnel visiona i vide samo i striktno samo ispred sebe, te je velika opasnost da im priđe zombi niotkuda i ugrize ih. Retardirano.

plus, gomila glupih pitanja, kao npr. "Zašto oni moraju da napadnu zatvor?". Mislim, ok, sada nemaju izbora nego da zarate, ali sve što je dovelo do toga je jako nesporazumno i retardirano.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...