Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

I stvarno tražiš odgovor? Tačno sam znao da će da se napravi pametna i sama da ode po njih, ne kontajući da time samo pravi problem i teret njima. Strašno. Kao da su deca, pa mora neko po njih da ode. Kao da oni jebeno ne znaju da treba da nađu lika i da ga dovedu nazad. JE BO TE. Sad sam se iznervirao, opet :D

U nekim trenucima mi deluju previše ležerno za situaciju u kojoj su.

Što se tiče kraja epizode, znao sam da će Rik da popizdi čim sam video u kom smeru teče razgovor.

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

zena je, trudna je, neuracunljiva i tako to ?

ili su valjda skontali da je onoj zeni na farmi sve losije pa je krenuli da ih pozuri ili nesto tako glupo

ali zar to nije u naravi coveka ? da radi glupe stvari kada je to najmanje potebno... mislim, nije da su oni neki specijalni odred za prezivaljvanje medju zombijima

koliko sam skontao likovi se u seriji lome da li da cuvaju svoju ljudskost ili da se odreknu svega kao sto bi shejn hteo i da samo trce i pucaju i tako rpezivlajvaju ... ocigledno da ce na kraju svi u shejna i pretvoriti

anyway, prelistah malo imdb i komentare, i ono nije mi jasno :) i sa ovako providnim likovima ljudi su zbunjeni :) tipa da li je deril pedofil?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Devetu epizodu mozete slobodno da preskocite, nista novo necete saznati.. Osim

da su dobili novog clana, koji nema nogu

Ako se uskoro ne desi neki bum, kapiram da cu prestati sa gledanjem. I ne mogu a da ne primetim scenu, u obicno americkim filmovima, kada 10 ljudi izlazi iz sobe ne bili ovo dvoje mogli da razgovaraju u 4 oka. Zar nije jbeno jednostavnije da to dvoje napuste prostoriju, nego da masa ljudi izlazi?

Link to comment
Share on other sites

Obično se na kraju svake, pa i najdosadnije epizode desi nešto što malo podigne tenziju. Recimo prošla je isto bila slaba ali je finiš u kafani bio sjajan, bar meni. Ova nije imala ni to. :( Gledam samo jer sam počeo da pratim pa me kao zanima šta će biti, odvojim 45min. nedeljno, iovako ne pratim ništa drugo osim apsolutno genijalne The Wire, ali sam trenutno na međusezonskoj pauzi [^]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nešto čudno se čuje u mraku. Jao vidi rasporena krava. Ma jel' ja to dobro vidim? Otkud rasporena krava u civilizovanom svetu? Oh wait! Ovde je tolika galama da ne mogu da čujem ako mi prilazi neko ko nema apsolutno nikakav stealth/sneak skil. Plus... Ništa čudno se nije desilo već mesecima, nema potrebe da brinem. Dont get me wrong. Volim da gledam seriju, ali ta ležernost me ubija u pojam :)

Link to comment
Share on other sites

a taj isti zombi koji je prethodno bio zaglavljen u blatu, pa je pao ali mu to nije oslobodilo noge i nije mogao da pojede klinca?

bacili su mi za dva najsmaračkija lika u seriji (žena i klinac) mošu da će biti pojedeni, ali su se oboje izvukli. not cool. :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je baš krivo što je Dejl poginuo, a još više mi je krivo što su ga scenaristi tako bedno ubili. Ej bre, što reče čovek gore, rasporena krava, noć, on bleji pola sata u nju i ni da pomisli da se osvrne, dok zombi nečujno prilazi. Ni pušku na gotovs nije spremio, a kao non stop je nosi o ramenu. Skroz glupo. Ne znam uopšte zašto gledam seriju, čak sam bio prestao početkom druge sezone kad je Rik ostavio devojčicu u šumi pošto ju je prethodno našao

:fp:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...