Jump to content

Nasao stene psa


Recommended Posts

pa da, mora svakako da odvede kera kod veterinara i taman mozhe lepo choveka da pita shta da radi dalje. najbolje bi bilo da proba sam da ga udomi ili da ga zadrzhi, al ako ne mozhe onda u orku.

ali jebote, zamisli dodjesh kuci subotom uveche sa povishenim nivoom alkohola u krvi i vidish da je neki lik mazao shtenetu rchma JESTIVIM suncokretovim uljem :DDD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ker je bas mali,jedva da je prohodao,Pio je mleka i za sada kunja.Neki covek mi je rekao kad ga je video,da je ker nadut i da je to zbog toga sto ne moze da kaki,jer mu nije podmazan cmar, a to mu majka radi.Deluje malo naduto,pa sam nauljio tamo dole.

citam i ocekujem skroz ozbiljnu pricu do kraja i onda se zagrcnem i pocnem da vristim 3 minuta jebena [roflmao]

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Sjajno je to sto se covek cima i sto zeli da pomogne. Kapa dole.

Meni je smesno kako je on srocio celu pricu sta i kako je radio. Nije RUR bas mesto za takvu pricu. Kao onda kad je neko pricao kako je nasao na svom desku slike gole i ortakinje i pitao na RURu sta mu je ciniti. :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma kad je kuče naduto obično ima gliste i ostalo, nema to veze sa tim dal' može da kenja.

A za Orku i ekipu, ja se sećam nekih priča da su oni bili na fazon "a ne, ne, pa mi nemamo mesta", odnosno da prihvataju tako te kučiće koje niko nije pronašao. Čim ih neko pronađe, odma' je on odgovoran.

Link to comment
Share on other sites

Gliste ili neki drugi parazit. Secam se kada sam imao 7-8 god niotkud u dvoristu mi se pojavilo kucence isto naduto mi pojma nismo imali zasto . Sestra i ja ga hranili, mazili, pazili i on ugine posle 4-5 dana :( Posle mi komsinica rekla da sam trebao da ga vodim kod veterinara odma prvi dan

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Epilog price je da sam izneo kera ispred maksija,vezao mu neku masnicu i molio se bogu da ga neko pokupi.Na srecu posele nekih cuku vremena naisao je neki Spanac i posle krace price dam mu ga,valjda ce zbrinuti kucu.Ja nisam mogao da ga drzim zbog keve,a orca,neko vec rece samo oglasuje da hoces da udomis,sto moze da potraje.

To za cmar sam napisao kako je bilo,jbga,neko rece da nisam trebao tako na ruru,sta je tu je,malo sam isprozivan,no big deal.Eto tako...

poz

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti topik, probudio sam komsiluk u ove sitne sate [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...