Jump to content

Dragon Age 2


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba uzeti u obzir da je to jos uvek rana beta (ili sta vec) i da vecina grafickih opcija nije ni ukljucena. Ali slazem se, neverovatno je ruzno. Bas sam nedavno uzela opet prvi deo da igram, human noble pocetak je odlican :P A grafika mnogo bolja od ove. I UI naravno.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Argument bi bio validan da je DA2 BOLJI rpg nego prvobitni deo a ocigledno to nije vec je vise orijentisan konzolama i akcija je u prvom planu. A ako je to slucaj, ako cu da gledam combo-super-mega-actione-critical sekvence tokom same igre, onda DA, zelim da mi to izgleda lepo za oko. Bole deda penzioner h8ta :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam demo i ne mogu da ga završim koliko je retardiran :\

Sa tehničke strane radi jako lepo, DirectX 11 na high (Intel E8600, 4 GB DDR2, Radeon HD 5770). Okruženje je prilično low poly ali efekti po teksturama, senke, odsjaji itd, to je ok.

Fajt je sa jedne strane jako ložački i atraktivan (kada su na raspolaganju dobre "magije", pošto sam krenuo sa rogueom), donekle nalik fajtu u Guild Warsu, ali ponekad imam utisak ko da igram Devil May Cry ili tako nešto.

Dizajn je otišao u kurac, svi likovi izgledaju kao da su izašli iz japanskih igara osim što su im namontirane američke face, sve žene od 18 do 70 godina su građene ko nerotkinje sa sisama number 3-4, dagger je postao veličine mača, mač je postao veličine dva mača.

Dijalozi su previše retardirani čak i za Bioware.

"Oh, bežimo od darkspawna, bežimo!"

"Ali ali, gde ćemo?"

"Što dalje od njih, što dalje!"

"Ok onda"

dva minuta kasnije

"Šta ćemo sada jao ti ga nama!"

"Bežimo od darkspawna!"

"Ali kuda ćemo, sve je ostalo iza nas?"

"Sreća što smo živi, bežimo dok smo još u čvrsto-tečnom agregatnom stanju!"

i još 5 varijacija ove priče. Tragedija :(

Srećom pa je Mass Effect 3 SF igra, lako je igrati SF igre pa makar bile čiste pucačine. Ove fantasy arkadne igre su za plakanje.

Link to comment
Share on other sites

Nema nam spasa kad je DAO postao merilo za dobar rpg :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...