Jump to content

Dragon Age 2


G!!!

Recommended Posts

Ti kanda nisi nista citao sta ti Morrigan kaze o svojoj majci u prvoj igri. Samo u dojke gledis derane.

edit:

Probah i ja, drug doneo na hardu. Ju kakvo govno neopevano, tacno osecam da na konzoli imas i autoaim i autorun, a igrac poput retardiranog majmuna sedi i pritiska random dugmice dok mu mozak okupira sarenilo na ekranu. Nisam siguran da je ovo uopste igrivo, bez obzira sto je nestasica.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jade Empire je keva...Paralyzing Palm !!!

Igram ovaj da2 i josh uvek cekam da pocne glavna prica,ali skidam im kapu za medjusobna napusavanja drugara to uvek dobro urade.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Sta ti je, to mi je jedan od razloga sto igram. Idem iz zone u zonu samo da bi krenuli nesto da kenjaju, medjusobno.

Jedino sto mi opasno ide na zivce ... svi bre pederi. Ne mogu da pohvalim nekog a da on odmah ne pomisli kako mu se nabacujem.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Meni je najgotivniji lik iz keca bio Zevran, jeste da je pederčina ali je mnogo više kul od od Alistera, kome ponekad samo još suknjica fali kolika je ženica :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Možda sam latentni, pa mi se svideo Zevran [:0]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je retardima tesko da razmisljaju kako da outfituju ceo party i koji je item za maga a koji za roga. Nego, jesam ja jedini kome izgleda kao da su komplet pokrali wow sto se tice poteza, magija i abilitija. Jos i u kecu sam imao osecaj kao da igram single player wow.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ili, a ovo je cista spekulacija, udarac macem je udarac macem? Ili jos jedna ... nije to WoW izmislio vec se koristi kroz igre odavno? Blizzard je pokrao boga oca tokom godina a uvek se obrne kroz pricu i naivnost da je to njihovo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa šta znam, nisam oduševljen grafikom, ne deluje mi da je nešto specijalno optimizovana igra (posle pikanja DS2, mada on jeste bio mahom u zatvorenom prostoru).

Za sada deluje onako, umereno-zanimlljivo, ali igram tek oko sat vremena, nisam još upao u neke dublje priče, bolji razvoj strategija, taktika (opa, upotrebio sam dve nedozvoljene reči iz onog drugog topica) i tako :)

Link to comment
Share on other sites

..."misiju"...

Thou shalt probably burn...

Ortak se opasno naložio da igra, skida upravo, mukica, a nema pojma da je sranje igra... Mislim mene ni kec nije neštto zakucao za ekran, a po vašim pričama izbačeno je ono mlao što je valjalo, tako da ću svakako preskočiti DA2.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...