Jump to content

Dragon Age 2


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Citajte zeropunctuation, jes da ne radi sve igre, al bar iskren bude, jos se i nasmejes.

Koliko se secam, taj lik se zalio da je DA 1 bio previse komplikovan. Kontam da je on jedan on onih koji se raduju ovom govnetu.

Ja bas njegove kritike uvek zaobilazim. Sve sto je meni super njemu shit...Tipa DA 1, wicher, dead space etc...on je bas ono bilde.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da svi gresite i da ovo nije konzolaska igra ... ovo je Facebook igra :tf:

Onaj DA sto se igrao pred keca, sto je bio u flashu i igrao se iz browser-a je kompleksniji rpg od ovog. Boze teske gluposti. Ima da ga predjem ali jednom cisto da procitam sta se moze procitati iz kodeksa i to je to. Stvarno tuzno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ljudi se presabrali i ciljaju publiku koja ne ume da piratizuje igru :)

A za review scores nemam reči, znači da su ih nadrogirali i platili cosplay drolje da im blajvaju tokom sesije igranja pa da zapamte igru ovako...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

lol, kako lepo sumirano u pantinom postu :) da i cinjenice sto je brue postavio... jebte kakvo govno od igre :)

ziveo bioware, raspali :)

me3 ce biti ono sto je dvojka bila za kec :))) tj nesto kao da2 pretpostavljam

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam, taj lik se zalio da je DA 1 bio previse komplikovan. Kontam da je on jedan on onih koji se raduju ovom govnetu.

Ja bas njegove kritike uvek zaobilazim. Sve sto je meni super njemu shit...Tipa DA 1, wicher, dead space etc...on je bas ono bilde.

Pa lik je klasika retardirani konzolas sto se tice ukusa, tako da ne vredi gledati ozbiljne naslove to se slazem sa tobom, ali ne mos reci da nije smesno kad krene da prdi po krs igrama.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Kad biste zapravo i slušali šta priča, možda i ne biste toliko kenjali o njemu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

@her flick KOD je extra...ta igra je kompleksnija i bolja od DA2.

Realno onaj post od Brue je sve rekao.Odigrao sam 3h rogue(hocu da vidim dal se nsto dobija iz zakljucanih kovcega ili patka ko u DA1)i smorio se ko dupe...doslo mi je da pritiskam esc na svaki dijalog :/

Brrrr koje djubre...a sto je najtuznije odigracu ga jer nema nista od igara.Samo cu da batalim roga najverovatnije, uzmem neki aoe powerhouse i cistim sve pred sobom.

I da...zasto,ali zasto jebeni wheel chat gde naravno ono sto je ponudjeno nema apsolutno nikakve veze sa recenicom koja se nakon toga izgovori...treba ih jebati na suvo.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

A jel ste primetili da u svim tim review-ima koji hvale igru, Hawke izgleda onako po defaultu???

Ja se prosto pitam da li sam ja jedina osoba koja je customizovala njegov izgled????

Ja mu nabudzio neku rastu boje sargarepe, i kozu crnu, sa nekim musa kesadzija brcima i bradom :)..

Znate koliko sada retardirano zvuci onaj njegov prefinjeni akcenat???

mogu da snimim filmic pa da pusti ;)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Nego jel ste primetili sto se Flemet podmladila??? Bre u kecu, je bila babetina, a i rokno sam je tamo...Ovde eto je opet, mlada (relativno) i (j)o5 zmaj...

Jel to objasne do kraja, ili ostane misterija kako se to deilo???

PS Ili onaj save game generator nesto zbrlja?????

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...