Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, bilo je inkremental bekapa dok disk nije pocheo totalno da crkava negde popodne juche :/ io 90% non stop, load skache na 30 itd.. totalno je otishao disk :) a najgore je shto smo istu situaciju imali pre pola godine sa njima.. verovatno su opet uvalili polovan disk u server tako da prelazimo u drugi DC uskoro :)

dodjite kod nas pazicemo vas kao malo vode nadlanu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kako sam se carski naspavao.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam neki fini burek iz pekare koja se zove po nekom prezimenu, gore iz Ustaničke. Nikad nisam jeo tu, skroz je dobar.

Onda sam bio do Kuće Čaja na Pu Eru, kojeg opet nisam pio neko vreme.

I onda sam jeo prebranac :)

Mislim, sa razmacima, da ne bude da sam baš tolika svinja.

Link to comment
Share on other sites

watch out, another nerd post

Da, bilo je inkremental bekapa dok disk nije pocheo totalno da crkava negde popodne juche :/ io 90% non stop, load skache na 30 itd.. totalno je otishao disk :) a najgore je shto smo istu situaciju imali pre pola godine sa njima.. verovatno su opet uvalili polovan disk u server tako da prelazimo u drugi DC uskoro :)

ko su ti likovi da znam da ih se klonim? :)

inače ubedljivo najbolji (VPS) hosting koji smo mi ikada koristili je SliceHost. Za 2 godine smo imali bukvalno 0 minuta downtime. RAID1 diskovi, ništa silent data corruption, ništa čekanje da zamene disk, i web serial console koja nam spasila život bar 2-3 puta. Nema oversellinga, kad kažu X MB rama to i dobiješ :) Inače imamo slice od 256MB i za neke naše potrebe nekolicine sitnijih sajtova koji imaju par hiljada hitova mnogo fino radi. momci baš kidaju.... Mada nije sve tako ružičasto, ipak su jedni od skupljih :/

Link to comment
Share on other sites

pa ne moze to bas da bude besplatno, dobra usluga ima i cenu, koja uglavnom ispadne povoljnija s obzirom da nemas problema

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Meni je strasno sto sam toliko odlemio da ja na raid1, 0 downtimea, pristup i zagarantovane resurse gledam kao na nesto sporedno.

Jebote majke mi cu da krenem da radim ozbiljan hosting :)

Ima da rascepam:P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dosla mi neka rodjaka iz FR mojih godina da bude malo kod mene, neka 3-4 dana... ljudi, vi ne mozete da shvatite da je ona od 24 sigurno nekih 18 sati na mobilnom raspravljajuci se i svadjajuci se sa deckom. aj sto ne mogu da zamislim uopste konstanti razgovor o bilo cemu duze od 4 sata plafon, ali mi apsolutno nikako ne ide u glavu koje dve budale mogu da se svadjaju toliko dugo.

in the other news, zapala mi za oko jedna riba. wish me luck.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

nemam para da idem na FHM4 festival u Austriju a i ne znam da li bih mogla ovako svilena da budem u kampu ta tri dana.

smorili su me muskarci, necu vise nikoga da peckam, svi shvate da sam smrtno zaljubljena i onda posle nastanu samo komplikacije... preterujem ...

veceras idem u bleju..verovatno cu svratiti do onog glupog parka u gradu.

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

watch out, another nerd post

ko su ti likovi da znam da ih se klonim? :)

inače ubedljivo najbolji (VPS) hosting koji smo mi ikada koristili je SliceHost. Za 2 godine smo imali bukvalno 0 minuta downtime. RAID1 diskovi, ništa silent data corruption, ništa čekanje da zamene disk, i web serial console koja nam spasila život bar 2-3 puta. Nema oversellinga, kad kažu X MB rama to i dobiješ :) Inače imamo slice od 256MB i za neke naše potrebe nekolicine sitnijih sajtova koji imaju par hiljada hitova mnogo fino radi. momci baš kidaju.... Mada nije sve tako ružičasto, ipak su jedni od skupljih :/

LeaseWeb holandski, kloni ih se definitivno :D

@WuDu, daj mi pare i ja cu da ti napravim full redundant setup... koliko para toliko muzike jebaga

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...