Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posto je danas Team RUR u basketu na adi igrao jedno 10 basketa protiv raznoraznih likova, i prgavih i onih manje prgavih i stavio svoju bezbednost na liniju zbog RUR zajednice cekamo Laleta da se javi da nam posalje po 100-200 jurica i plati nashe marketingshke usluge. Poz!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

i mene to spavanje ubija, nikad ne legnem pre 2, sto nije strasno kad radim popodne, al zato je prepodnevna smena uzas onda

Ah majko kolko materijala :)

HAE!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lol krenem da prelistavam malo kad ono na trecoj strani "mali malecki" casio, juche sam ga iskopo iz neke kutije i bio u "wtf odakle meni ovo" faoznu :)

ne znam zashto sam vam ovo ispricho... :D

jer nemas nikome kome bi ispricao irl !

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Jebote, raspao sam se na basketu..jedva sam se dovukao do kuce lol miljakovac lol... :(

Shoocky i Formy, kad navezbaju da daju zicere, bice od njih nesto...:)

Ali Leskove narandzastvene kopacke koje sljaste \o/

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

posto je danas Team RUR u basketu na adi igrao jedno 10 basketa protiv raznoraznih likova, i prgavih i onih manje prgavih i stavio svoju bezbednost na liniju zbog RUR zajednice cekamo Laleta da se javi da nam posalje po 100-200 jurica i plati nashe marketingshke usluge. Poz!

Svrati slobodno predveče do mene, znaš adresu, pa da odemo do podruma, tamo držim te sitne evriće...

@ sken SK - Čoveče, ja imam još uvek sve te brojeve negde lepo poređane u kutijama... genijalno mi je što i dalje pišu isti ljudi, već 20 i kusur godina, dočekaće penziju u SK ... i super mi je ovaj deo "dopisnici iz inostranstva". Koji komjunist fazon :) I ima i oglas za Svet Igara :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...