Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pip, zar nije lepše da gledaš takve serije nego da random nabadaš sve što izađe :P

Pa isčeprka se poneki biser s vremena na vreme, al ću definitivno da se bacim na još neke serije, sve više kvaliteta se pojavljuje tu.

Elem,

FROZEN

Frozen_Poster.jpg

Fin environment-horor o grupici likova koja biva zarobljena na korpi ugašenog ski lifta tokom nekoliko dana. Glumci su mogli da budu malo bolji, i vidi se da režiseru ne ide baš rad sa njima (prvih pola sata filma je total bore i nepotrebna ekspozicija), al se takođe i vidi da mu režija dramatičnih i napetih scena mnogo bolje leži u ostatku filma. Ono što je dobro je što likovi ne vade nikakve kečeve iz rukava niti se bilo šta rešava nekom deus ex intervencijom ili klišeima, plus što je "šta bih ja uradio u toj situaciji" atmosfera prilično dobro dočarana.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

gledao inception juce, nasrali ste se o njemu na forumu kao da je neresiva misterija sa stotinu tumacenja...odlican je, drzao mi je paznju sve vreme, i jako mi je brzo prosao.

danas expendables 8)

Expendables je keva, pogotovu ako si bio u fazonu da tje ga ofrlje uraditi jer su sve sprcali na glumce...mislim ima par ofrljih momenata u VFXu al je i dalje dojaja (ili je nama projektor govno).

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Expendables je keva, pogotovu ako si bio u fazonu da tje ga ofrlje uraditi jer su sve sprcali na glumce...mislim ima par ofrljih momenata u VFXu al je i dalje dojaja (ili je nama projektor govno).

pa vise imam osecaj da sam gledao ramba 5 sa poznatim glumcima

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

idi u bioskop ako te ne mrzi previse, prilicno je 'bioskopican' film.

pa vise imam osecaj da sam gledao ramba 5 sa poznatim glumcima

pa...da?:)

mislim, ja kad bih video majkla dudikofa sada u visokobudzetnom fajt filmu, ja bi jizzed in my pants odma, a kamoli dolf koji se prepucava sa staloneom, ej!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

KILLERS

Killersposter10.jpg

Još jedan bijedni pokušaj kopiranja recepta iz True Lies, koji je tek nešto gori od podjednako bljutavog Mr und Mrs Smitha. "Hemija" između Aštona Kuči Kučija i Ketrin Hejgl je nepostojeća, priča je retardirana (kada se uzme u obzir finalni rasplet), i ceo film zapravo deluje kao pokušaj da se "clumsy but cute" Hejgl uvali i nešto široj publici od one koja inače gleda njene filmove. Sa druge strane, osnovna postavka filma (smaračke kolege i komšije koji su u stvari kontrakt-hitmeni i koji počnu da iskaču sa svih strana) bi izgledala odlično da je snimljena sa nekim ozbiljnijim tonom i u nekoj azijskoj produkciji, i par akcionih scena izgleda prilično korektno, ostalo je smaranje (ne računajući Hejgl u grudnjaku i tesnim haljinama i majčicama, da je dobra mačka, dobra je).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

gledao ovog novog robin hud-a, u sustini je ok mada je black death mnogo bolji u poredjenju. film moze da prodje da se gleda, ali nema veze sa robin hudom :D kao prequel. nja

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

THE EXPENDABLES

expendables_poster-535x792.jpg

S obzirom da sam znao pre gledanja da neće biti ništa od Švarcija i Vilisa, meni je film fino legao jer nije ni bilo velikih očekivanja. Priča je klasika sa arkadnog automata, "gluma" i većina dijaloga katastrofa (i ne deluje da je namera bila takva), ekipa je mahom neharzimatična i ni jednog trenutka nisam nešto mnogo mario za njih, dal će da prežive i sl (za razliku od tima iz, npr., Predatora, ovo je way way below), jedino što sija je akcija i krljanje (scena kad polome liku vrat ili kad crnja počne da pegla sačmaricom, uf, uf), čak i kad je dotična retardirana (scena kad Stalone i Stetham svojeručno dispozuju ceo kamion vojnika naoružanih do zuba). Na kraju je film ispao kao što je i očekivano, iznadprosečna eighties-straigth-to-DVD akcija, idealno da se gleda sa nekim napivljenim društvancetom. Still, da je ovo snimljeno kad je trebalo (prva polovina devedesetih), da su sve bitne njuške tu (Stalone, Švarci, Vilis, Sigal, Van Dam, Lundgren, Rurk, Rasel i, naravno, Čak Noris), pa da još krenu egoi da varniče na sve strane, ovo bi bila alfa i omega akciok filmova ikada.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...