Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

može neka preporuka šta vredi skinuti u 1080p? kad počne raspust da se razvalim od filmova!

bbc earth

a ne škodi ni da polako skupljaš kultne filmove u 1080p jer se neće skoro pojaviti nešto bolje, pa to mogu da ti budu "arhivske kopije". ja sam pokupio većinu tarantinovih al mi ponestaje mesta na disku. posle toga idem na kjubrika i nemce

edit: moram nabaviti poslednjeg skauta u HD-u, al nikako da se pojavi. skulls n shit

i meni se isto dešava, neverovatno

neverovatno, nisam znao da pirati mogu tako da zakažu. moraću da kupim originalni dvd set.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto je "najstrasniji film svih vremena" ili sta god, nikad mi nije bilo jasno kako ce moci da naprave dovoljno dobar nastavak, na "provaljenu foru". Dovoljno je proslo vremena da se "resetuje" Blair Witch "fazon", ok, ispucali su je, to je to. Mislim, treba biti bas glup pa poverovati u fore "hvala pandurima na kasetama" ako ih budu gurali sad u nastavku, a nadam se da nece :)

Link to comment
Share on other sites

lovili smo i mi jednom komodo zmaja na exitu, cak imamo i neki materijal. mozda moze da se proda animal planetu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

odlican je :D doduse, bolji mi je bio toy story 2 (mozda zasto sto, bar meni, u sustini dosta lice, nema tu nista novo), ali i pored toga sjajan zavrsetak trilogije, suzu sam pustio

problem je ipak sto je film sinhronizovan svuda, bar sam tako cuo. mada, treba reci da je sinhronizacija odlicno uradjena, tesko da mogu da zamislim bolju od ove koje sam gledao, iako sam u pocetku bio gadno smoren kad sam izvalio, tezak pwn sam osetio :D

3d efekti su mene licno vise smorili, tako da, ako bih sad ponovo birao izmedju 3d-a i sinhronizacije ili 2d-a i engleskog, birao bi' opciju br.2 sigurno

ali naravno, ako nadjes da negde nije sinhronizovan, onda win-win :D

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

THE BROOLYN'S FINEST

405px-Brooklyn%27s_Finest_Cover1.jpg

Solidan policijski triler, iako daleko od superiornog Training Daya istog režisera. Tri priče i tri glavna junaka filma su nekako previše nepovezane i nezavisne, čak i u trenutku kada se spoje na istom mestu pred kraj, pa malo deluje nefokusirano film. Sa druge strane, Ričard Gir i Don Čijadel koje inače ne volim kao glumce su solidni do sjajni (Gir kao sasvim prosečni matoran pandur kojem je svega već dosta i jedva čeka penziju i Čijadel kao anderkover kap koji je na granici pucanja), dok Itan Houk apsolutno dominira svakom scenom, naročito kada se uporedi sa svojim likom iz Training Daya, jer ovde glumi suštu suprotnost. Npr., kao da je njegov lik odande odabrao tamnu stranu sile, pa sad gledamo u šta se pretvorio posle svih godina. Takođe, ovo je valjda film koji najvernije dočarava tu gangsta-geto subkulturu, pola vremena nisam razumeo šta ti crnci pričaju i misle (sa sve prevodom) :)

DIE HARD

Die_hard.jpg

Ovo me žena naterala da gledam, iako znam film napamet već, dodušte u HDu sad. Šta reći a ne zaplakati, jedan od najvažnijih akcionih filmova svih vremena koji je i više nego dobro "ostario" od kraj osamdesetih kada je snimljen. Mlađani Brus Vilis na početku filmske karijere, besprekorna i realistična atmosfera, dijalozi, režija, Alan Rikman, trivija vezana uz film sa imdba.... Ko od mlađih kolega sa foruma nije gledao, look no further, Die Hard je odavno zasluženo postao deo opšte kulture.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...