Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Danas sam koristio GSP prvi put posle jedno 2 godine, ako ne i više. I to tramvaj ... baš je bilo zanimljivo, odmah sam se setio "starih dana" pošto je bajko kočničar na sred karađorđeve stao, i otišao u pekaru da sebi kupi doručak :)) To mi je nedostajalo!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opet me steglo grlo od subote, sinoc pojeo sladoled, kao da mi bude bolje, sto je prouzrokovalo da me grlo ne boli, ali sam malo promukao...

A i ono kisovito vreme je ubijalo, valjda ce sad krenuti na bolje, samo da ne udare prevelike vrucine [8D]

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

lol to se obično kaže kad je završiš, inače dobro jutro svima, kakva nagla promena vremena, mnogo je bolje od one kiše ali je i prevruće.

kakva nagla promena pa i juce je bilo superiska vreme...

Link to comment
Share on other sites

@nojzer, sta pricas ti? I juce je bilo toplo i kul vreme tako da ne znam o kakvoj "nagloj promeni" bulaznis.

G!!! faca!

pa nisam mislio generalno na danas, nego nagla promena u odnosu na prekjuče, a i juče ujutru sam nosio duks i šuškavac, dok mi je oko 1 bilo vruće i u tankom duksu..

Link to comment
Share on other sites

nema vode, komsija me probudio nekim cekicanjem i busenjem po zgradi.. \o/

sve boli od jucerasnjeg basketa, a danas zakazan mec u stonom tenisu veselo

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

jes ja sam [:D] prijavio sam verenicu da trchi, a ona sva blesava htela i tako zajebavali se po bg-u nedeljom... morao sam da proverim sa cime imam posla, sad sam siguran da mogu pobeci kad treba na lan party i sl :) extra zezanje, doslo krs mladih devojaka... superiska dan :)

jedino taj dres sto mi uvalise manji broj [xx(]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ave, mladi Krekoviuse :)

Setas se gradom dok limesi na Dunavu propadaju :)

Jeste toplo napolju, ali bas prija :)

minici i ravni stomaci ftw \o/

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...