Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lik definitivno nije mentalno zaostao.

Inace, kad sumiram prethodne 2 nedelje, leteo 3 puta avionom, jeo skoro sve zivotinje koje zive na balkanu, bio 4 puta u teretani, izbacivao ljude iz kancelarije, bio po raznim dogadjajima, nadobijao majica, usb blututa, bonusa, dnevnica, cekao ispred krand kazina sa koletom da prodje kisa.

Jebote koji vrh!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

svi se preselite u bg ovde ima mesta kolko oces

i obavezno u strogom centru neka ti deda ostavi stan

pa da zapocnes lepo svoj omladinski zivot na fakultetu

Izvini kili, ali faks koji ja zelim da upisem nema u Novom Sadu.

Evo obecavam da necu praviti guzvu. Inace sam ovako mrshav i jadan, neces me ni primetiti da sam tamo.

Link to comment
Share on other sites

Izvini kili, ali faks koji ja zelim da upisem nema u Novom Sadu.

Evo obecavam da necu praviti guzvu. Inace sam ovako mrshav i jadan, neces me ni primetiti da sam tamo.

i mojne slucajno da se vozis gradskim, pa da kili nema gde da sedne u troli zbog tebe!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

bio sa jednom drugaricom (koja me je smarala celo veche time sto nije skinula naocare za sunce i mislim da je prosto neuvidjavno, da pred likom koga nikada neces smatrati nizasta drugo osim za druga nosish dekolte do pupka i da ti sise zbog toga kipte i hoce kao nabubrela vrela kava iz dzezve da se preliju) na kineskoj, posle se malo prosetao po centru d, isprobavao neka podesavanja na fotoaparatu, sad se pakujem za splavarenje sutra i tako provodim veche

btw od kada se to komarci prskaju IZ KOMBIJA !?!? zar nemamo vishe para za avione???

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kazu da je to efikasnije mnogo :) jer je dosta preciznije :) da je najbolje kombinovati ta dva nacina zaprasivanja :)

i daj slike tih sisa mislim post je vodio ka tome ona velike sise ti aparat koji si poneo da isprobavas :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kazu da je to efikasnije mnogo :) jer je dosta preciznije :) da je najbolje kombinovati ta dva nacina zaprasivanja :)

i daj slike tih sisa mislim post je vodio ka tome ona velike sise ti aparat koji si poneo da isprobavas :D

da, kali bilo je "e aj daj malo napravi neku kompoziciju od tih sisa, da imam sta da slikam za forum"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja spavao, ali zato sto pugna stoji iznad mene i dere mi se na uvo besno. Moram da uzmem neku knjigu old skul o vaspitanju derista.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro!

Ja sam za promenu nocas lepo spavao, stigoh na posao, i malo sam prizdravio, grlo me popustilo.

Lepo vreme, lepe devojcice! Izadjimo na ulice!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

danas prvenstvo woho!

komarci su se uvek prskali sa zemlje i to je daleko efikasnije (poprskaju se bare, kanali sa vodom i sl, siprazje i svo zelenilo generalno)... negde sam procitao da smo jedina zemlja u evropi koja jos uvek komarce prska iz aviona

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Petak danas \o/

veceras na trening, a posle toga cu da idem negde da se oblocem...treba mi neki beg od stvarnosti :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...