Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=tA9FEFpJJ64

izgubio u jednoj kladionici, izgubio u drugoj kladzi, izgubio opkladu sa drugarom gancem iz USA, isprozivao ih jako, spremaju mi se teshke batine, OJJ SRBIJO MEDJ SLJIVAMA ja se u USA ne vracam

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

cek, isprozivo si gance sto su nasi retardi?:)

jebiga tako ti je to kad danima brojim sate do pocetka i izduvamo ga :)))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

okej, definitivno sam resio da odradim taj zahvat na prstu, jer sam shvatio kolika sam debilcina sto sam ovoliko dugo trpeo i nadao se da ce da prodje samo od sebe...jel ima neko preporuku za nekog ko ce to kvalitetno odraditi, i koliko se krece cena za to? (urasli nokat na palcu, nisam hteo da bumpujem topik kad je zamro vec)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

okej, definitivno sam resio da odradim taj zahvat na prstu, jer sam shvatio kolika sam debilcina sto sam ovoliko dugo trpeo i nadao se da ce da prodje samo od sebe...jel ima neko preporuku za nekog ko ce to kvalitetno odraditi, i koliko se krece cena za to? (urasli nokat na palcu, nisam hteo da bumpujem topik kad je zamro vec)

ako si u sdu, idi kod vesne vucic, ona je plasticni hirurg...nije da reklamiram, al drugi put sam operisao urasli nokat kod nje i bilo je ok

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

aj sto mi kisa sjebala fucu,nego sto ne znam ni da li cu ujutru na tenis.Smor.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro!

Dodjoh na pos'o, nocas bilo neko nevreme sacuvaj boze... A mislio sam da ce danas biti sveziji dan, al' kobas, i dalje je vreme dasumre.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Uh...kakvo blejanje sinoc...otiso sa Koletom u kafic da gledamo Nemacka-Australija...napili se piva i najeli kokica i navijali za Nemce, dok su nas svi ostali tiho mrzeli :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...