Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

nema sta, nisu mogli da pobede australiju (cak ni X da izvuku), ajte kuci. fore nije nam sviran penal u '90, to je stvarno jadno. 90 minuta smo imali da pobedimo jebene kengure, nismo uspeli, izvolite momci kuci

licno mi je najvece osvezenje u nasem timu vlada stojkovic koji je stvarno vrhunski branio i bio siguran u svakoj situaciji. razocarenje mi je vidic, koji je napravio penal, zamalo dobio gol od bambusa, dobio gol glavom od svrce kejhila i sklonio se od lopte kad je kengur sutirao.

izvlacenje na penal jeste jadno i tu se slazemo, ali dalje ide ekipa koja je dobila 2 komada i 2 igraca vise...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srbi navikli da pljuju reprezentaciju, pa to rade i kad mukice to nisu ničim zaslužili ... stvarno smo bedni ljudi.

Realno, za naše fudbalske standarde, igrali smo odlično. Mislim, ako smo mi navodno igrali loše, šta treba da kažu jadni Francuzi?

Da ne gledamo rezultat ja bih bio prezadovoljan. Imali smo pametne akcije, nešto što odavno nisam video, dobre prilike... al jebiga, potrošili smo svu sreću protiv Nemaca pa nam se sada vratilo u najgorem trenutku.

Fudbal je to, you win some, you lose some....

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

trooper...word.svaka cast momcima,danas su sabili 60 minuta ali se onda vratilo sve neiskorisceno,kao sto se uvek i vrati u fudbalu.zigica gotivim ali mora da ide.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Srbi navikli da pljuju reprezentaciju, pa to rade i kad mukice to nisu ničim zaslužili ... stvarno smo bedni ljudi.

Realno, za naše fudbalske standarde, igrali smo odlično.

Fudbal je to, you win some, you lose some....

od kada se to igra fudbal samo na sanse pa smo igrali odlichno iako smo jedva postigli dva gola? Repka nije igrala toliko loshe, ali mi jednostavno nemamo, vec pet, sest godina (od kako se Milosevic penzionisao) strelca koji igra u kontinuitetu dobro u nekoj od top 3 lige evrope (primera, premijer i Kalcho)i to ce nas ogranicavati na svim sledecim takmicenjima dok se ne pojavi neko ko ce znati da postigne gol kada treba i kada mozda tim ne igra dobro. U medjuvremenu dzaba nam solidna sredina i odbrana

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kratko i jasno -

sve super postavljeno u sve tri utakmice, tu i tamo neki retardizam poput penala, na svakoj utakmici smo imali barem po 2 do 3 stopostotne shanse koje nismo iskoristili. to vishe izlazi iz sfere ''desi se'' i ulazi u sferu neznanja u napadu.

jebiga, mnogo mi je krivo ali ipak je bitnije da li ce Krasica uzeti Juventus nego on da da gol.

i josh jedna stvar, ne zelim da pominjem penal na kraju jer ako treba sa jednom australijom da molim Boga za penal u 90tom minuta onda stvarno treba da skochim sa terase.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pijan sam kao bulja,napio sam se od muke...mada sam vec negde oko petog mina popio 4to pivo i bio sam poprilicno uzdrman

izvalio sam jedno,da kada bih ljubav prema nasem fudbalu,makar 10% te ljubavi,usmerio u bilo kom drugom pravcu u zivotu,bio bih megacar,ovako sakujem lajf i sakovacu dok ne naucim

poz braco,volim vas sve (cak i newfagove i kanterase :) )

plur

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Srbi navikli da pljuju reprezentaciju, pa to rade i kad mukice to nisu ničim zaslužili ... stvarno smo bedni ljudi.

Realno, za naše fudbalske standarde, igrali smo odlično. Mislim, ako smo mi navodno igrali loše, šta treba da kažu jadni Francuzi?

Da ne gledamo rezultat ja bih bio prezadovoljan. Imali smo pametne akcije, nešto što odavno nisam video, dobre prilike... al jebiga, potrošili smo svu sreću protiv Nemaca pa nam se sada vratilo u najgorem trenutku.

Fudbal je to, you win some, you lose some....

po meni ne treba ni utehu nalaziti u tome "francuzi su ispali, pa mozemo i mi". na ovom mundijalu smo dobili stvarno lepu sansu da napravimo najveci fudbalski uspeh sto se zemalja sa ovog podrucija tice, trebalo je samo malo vise iskustva u napadu i naravno, srece. israli smo se domacinski na sansu. jebiga, i to se desava.

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ja se samo iskreno nadam da ce ovaj tim (naravno sa neophodnim sut kartama,pre svega zbog godina) i selektor nastaviti da prave kako su oni to vec rekli kult reprezentacije jer se stvarno dobro radilo.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvi za pljuvanje (fudbalske) reprezentacije po defaultu, ali za ovu tekmu ne mogu da im serem, a to je mozda prva tekma u poslednjih petnaestak godina za koju to mogu da kazem, pa vi recite da sam lud, jebiga, lud sam. retardirani su bili protiv gane, veceras nisu in my book i prvi put u zivotu mi ih je zao, a nisam u fazonu da ih nabadam.

sto se vidica tice, ja sam zadovoljan, gotovo svaku intervenciju u odbrani je on odradio.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zašto je izvukao krasića jebote zašto

zato sto je sakovao?

taj fazon,stijo nisi u pravu,fizicki je potpuno pao u drugom poluvremenu,bilo je i vreme da vidimo bambija na terenu,ali problem je sto se i lane raspao.A btw,Krasa i Lane su mnogo pravolinijski i ogranicheni igrachi,a bekovi su nauchili da biju i da trche,tako da nam je falio jedan povredjeni Bosko Jankovic ko leba.

Ja kapiram da je sve to zbog ocekivanja.

Svi smo ocekivali da pobedimo Ganu, i zbog ocajne igre izduvamo. Posle takve igre retko ko se nadao da mozemo da uradimo bilo sta protiv Nemaca. I onda ih pobedimo i Stojkovic odbrani penal, i po meni je bila dobra nasa igra. Nije bas da je na srecu. Ali da, slavlje je bilo preveliko.

I sad smo svi posle takve igre protiv Nemaca ocekivali da pobedimo Australiju i svi racunali sta nam i kako treba za 1/8 i kurac. Razocarani smo svi, i onda dolazi do pljuvanja. Prvi half je stvarno dobro odigran i tada smo morali da damo gol. U drugom poluvremenu se nesto desilo i primilo smo 2 gola onda kad smo morali da damo go i sve pade u vodu.

proto nhf,ali veze nemas sa fudbalom i to ne samo iz ovog posta,vec iz kompletnih tokom ovog mondijala.

licno mi je najvece osvezenje u nasem timu vlada stojkovic koji je stvarno vrhunski branio i bio siguran u svakoj situaciji. razocarenje mi je vidic, koji je napravio penal, zamalo dobio gol od bambusa, dobio gol glavom od svrce kejhila i sklonio se od lopte kad je kengur sutirao.

vlada stojkovic je imao dve intervencije koje su isle metar dva pored gola i on je to odbranio,to je pored penala bilo sve od njega na ovom mondijalu.Niko ga nije istestirao kako valja tako da o kom vrhunskom branjenju prichamo,vrlo brzo ce svi da se sprdaju sa njim.

svrca kejhil se nadavao golova glavom u premijer ligi koliko hoces,tako da te priche svrca,patuljak,batalite sa strane.

@topic

i da dalje ne odgovaram svim fudbalskim strucnjacima sto reche mendzi,menjao bih ovakvu partiju za 10 pobeda protiv nemaca kad nas je usralo da ne primimo gol,kao i protiv Francuza u Beogradu.Pokazali smo muda,ali nas je ocigledan nedostatak kvaliteta sputao.Kapiten nam je cepanica i nema ga u napadu ko npr. sto De Rosi igra kod Italijana, krila su nam jednodimenzionalna,zhiga koji je napadach treba kranom da se prenese u sesnaesterac protivnika jer je pre toga sprecio kontru na svojoj polovini,nemamo brzog i opasnog shpica vec godinama,najbolji shtoper nam je djubre kao chovek,itd itd.Prosli smo realno kao Nigerija,izmasili smo se i platili smo cenu.Odigrali smo ko pichke i dali gani pobedu,imali lude srece protiv nemaca i onda odigrali jednu tekmu kako valja,ali su ovi jebeno dali dva kvalitetna gola,ono kejhilovo bi 1% fudbalera dalo,ali on je jebeno djubre sa ostrva koje se pegla u vazduhu non stop,a i onaj holman je majstorski pogodio.Ja samo znam da cu baciti bet na amere odmah jer je kvota 2.45,a Ameri su pokazali vrhunski fudbal iako su danas pobedili tek u 92. minutu,Sloveniju je max usralo protiv njih, a Gana je ultra bednichka reprezentacija u kojoj fudbal igra samo Gijan i i dalje ne znaju kako su prosli dalje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

najbolji shtoper nam je djubre kao chovek

hm? otkud ti ovo?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

i da dalje ne odgovaram svim fudbalskim strucnjacima sto reche mendzi,menjao bih ovakvu partiju za 10 pobeda protiv nemaca kad nas je usralo da ne primimo gol,kao i protiv Francuza u Beogradu.Pokazali smo muda,ali nas je ocigledan nedostatak kvaliteta sputao.Kapiten nam je cepanica i nema ga u napadu ko npr. sto De Rosi igra kod Italijana, krila su nam jednodimenzionalna,zhiga koji je napadach treba kranom da se prenese u sesnaesterac protivnika jer je pre toga sprecio kontru na svojoj polovini,nemamo brzog i opasnog shpica vec godinama,najbolji shtoper nam je djubre kao chovek,itd itd.Prosli smo realno kao Nigerija,izmasili smo se i platili smo cenu.Odigrali smo ko pichke i dali gani pobedu,imali lude srece protiv nemaca i onda odigrali jednu tekmu kako valja,ali su ovi jebeno dali dva kvalitetna gola,ono kejhilovo bi 1% fudbalera dalo,ali on je jebeno djubre sa ostrva koje se pegla u vazduhu non stop,a i onaj holman je majstorski pogodio.Ja samo znam da cu baciti bet na amere odmah jer je kvota 2.45,a Ameri su pokazali vrhunski fudbal iako su danas pobedili tek u 92. minutu,Sloveniju je max usralo protiv njih, a Gana je ultra bednichka reprezentacija u kojoj fudbal igra samo Gijan i i dalje ne znaju kako su prosli dalje.

slazem se.

da dodam jos samo da je onaj Lazovic najveci majmun od svih nasih.

Link to comment
Share on other sites

Sinoć su mi zakrvarile oči od očaja i neverice. Žao mi je ove generacije jer sam verovao da mogu dosta, ali nisu me razočarali. Igrali su odlično, nemam zamerki, sem te proklete realizacije.

Svi koji pljuju Krasu, stvarno ne znam koje su to prvenstvo gledali? Krasa pravi višak, otvara kontre, probija bekove, trči nazad, širi igru.... Isto važi i za Žigu, Žiga spusta lopte, trči nazad, otvara krila, skače...

Jednostavno nas nije hteo gol sinoć i to je to, ostaje žal za propuštenom šansom, ali osim prve utakmice nikako nisam razočaran reprezentacijom i onim što su pokazali.

Samo napominjem još jednom, žao mi je zbog ove generacije, jer je mogla mnogo više, a nazalost raspašće se do sledećeg svetskog.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hhahaah nije nas hteo gol :D :) a kad nas je to hteo gol :) mi to svaku tekmu po 3 komada damo :D

U kvalifikacijama smo dali 22 gola na 10 utakmica, sto je vise nego odlican pokazatelj da ovi igraci umeju da daju golove.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U kvalifikacijama smo dali 22 gola na 10 utakmica, sto je vise nego odlican pokazatelj da ovi igraci umeju da daju golove.

i mijatovic se nadavao golova :) protiv farskih ostrva luxemburga malte i kipra :) koliko smo dali dobrim ekipama ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...