Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@muerte:

da se ti nisi registrovao na forum, sad ja ne bih čitao tvoj debilni post

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i ako su odigrali fudbalski ocajno uvek cemo da imamo tu neku srpsku srecu/energiju

pa ja baš i ne pamtim našu reprezentaciju kao naročito srećnu / energičnu.

sa druge strane, danas nas je toliko kenjalo da će morati nekako da se reguliše globalni balans sreće ... u najavi ginu svi ko Mančester u avionu ka sledećoj utakmici [:D]

Link to comment
Share on other sites

kenjalo je i njih.. imali smo precku i stativu u 2om poluvremenu :)

ali stankovic koji kaze da mu je bilo mnogo tesko da igra u prvom poluvremenu jer mu je bilo sparno ....a temperatura je bila 14 stepeni...

Jovanovic, i ne vidim shto bi lagao :)

Link to comment
Share on other sites

@Dule

Medicina smedicina. Sta treba da imas muda kad nemas sta da izgubis?! Drz se ti medecine srpski sine!!!

poz bole!

al muzika iz otpisanih me odusevila:)

e sad, ako ganci dobiju kengure, izgube od nemaca, a mi dobijemo kengure imacemo svi po 6 bodova, jel se onda gleda gol razlika?

odgovorite sise!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@prota: Bez obzira, dobili smo na srecu.

Na koju srecu ciljas ?

To sto je kloze startovao kao da je u ratu, ili sto nemci nisu mogli gol da daju.

Pa to nije sreca. Ko im jebe mater.

Jedino penal sto je ovaj uhvatio. Al i Podolski je sutnuo ko da igra protiv B tima Indije.

Link to comment
Share on other sites

Na koju srecu ciljas ?

To sto je kloze startovao kao da je u ratu, ili sto nemci nisu mogli gol da daju.

Pa to nije sreca. Ko im jebe mater.

Jedino penal sto je ovaj uhvatio. Al i Podolski je sutnuo ko da igra protiv B tima Indije.

Podolski se izmashio kao da je placen za to, prechka u poslednjim momentima prvog poluvremena, penal... i josh 3,4 prilike sigurno. No kazem nema veze, sreca prati hrabre,ali nije to igra kojom se treba hvaliti,naravno duplo je bolja nego protiv gane ali to su svi ochekivali,protiv gane se opustili ovde ushli u mech oprezno. Klose je zasluzhio crveni,ali da ga nije dobio,bilo bi chupavo...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

zigica presaditi van terena, stankovica izbaciti jer se ionako ne vidi, vidica prebaciti u odbojkasku reprezentaciju. mislim da smo potrosili srecu za narednih 5 prvenstava :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da, gleda se gol razlika prvo.

BTW Veoma sam srecan, veoma, ali nisam zadovoljan igrom. Isto kao i posle gane i pre gane i u kvalifikacijama kazem da nam treba najmanje jedan kreativni veznjak i napadaci. Svaka cast Zigicu za dve asistencije i precku, ali mogli smo da im spakujemo jos jedan sigurno da se on bar malo aktivirao. Ocigledno su nam krila kljuc uspeha, kad igraju krasa i lanmi dobro odma se stvaraju sanse, al opet kazem realizacija bas i nije za pohvalu. Ne volim da menjam misljenja samo zato sto pobedimo ili izgubimo, svaka im cast pobedili smo zbog borbenosti, ali i zbog srece naravno. Kad sam video lazovica, vec sam mislio kako ulazi umesto zige, al kad ono prc. Nemci rekli kako se plase zigicevog spustanja lopte i mi ga drzimo do 95og minuta iako se poslednjih pola sata kretao kao puz i video mu se na licu umor kao da je bio u rudniku pet dana.

P.S Golman nije dobar samo zato sto odbrani penal :) Svaka mu dala i osim sto je dobro sto nismo primili gol taj, dobro je sto mu je odbrana dala samopouzdanja za sledeci deo meca.

Link to comment
Share on other sites

Podolski se izmashio kao da je placen za to, prechka u poslednjim momentima prvog poluvremena, penal... i josh 3,4 prilike sigurno. No kazem nema veze, sreca prati hrabre,ali nije to igra kojom se treba hvaliti,naravno duplo je bolja nego protiv gane ali to su svi ochekivali,protiv gane se opustili ovde ushli u mech oprezno. Klose je zasluzhio crveni,ali da ga nije dobio,bilo bi chupavo...

Istina za Podolskog, ali vishe krivim njega, nego srecu. On je igrac koji takve stvari mora da iskoristi. Sutao je traljavo. Ko ga jebe. :))

Precka jeste sreca, cista sreca sto nije uslo u gol. Al i mi smo imali precku, a boga mi i stativu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...