Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

\o/

Definitivno ne doprinosis diskusiji. Nemoj nishta da postujesh i udalji se ako nema nishta da kazesh. Poz tebi

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Definitivno ne doprinosis diskusiji. Nemoj nishta da postujesh i udalji se ako nema nishta da kazesh. Poz tebi

Izgleda da ti ne znaš o čemu se radi.Još ranije posle meča sa Ganom rekao sam da je bilo svađe u timu i da imam inside information, ali naravno niko nije verovao.Pa sam rekao da je Dejan Stanković zvao Mihajlovića i naravno opet niko nije verovao.Eto sad se ispostavilo da sam upravu..

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

proto nhf,ali veze nemas sa fudbalom i to ne samo iz ovog posta,vec iz kompletnih tokom ovog mondijala.

Nhf taken. U fudbal i politiku se svi razumeju. :D

Jebiga, samo sam hteo da ostavim mojih pet centi, tj moje neko vidjenje stvari jer volim fudbal kao sport.

Link to comment
Share on other sites

učinilo mi se da je doolio postovao ovde... koje bi to deljenje nulom bilo :D

pa postovo sam lol na prosloj strani. nema sta da delim nulom kad iam jasan stav:)

@mrzi me da pogledam ko me je kvotovo zbog vidica:

recimo da je to to (s tim sto penal ne racunam jer sam pricao za ovu tekmu), ali kad se izbijalo nesto samo je on izbijao celu tekmu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ti ne znaš o čemu se radi.Još ranije posle meča sa Ganom rekao sam da je bilo svađe u timu i da imam inside information, ali naravno niko nije verovao.Pa sam rekao da je Dejan Stanković zvao Mihajlovića i naravno opet niko nije verovao.Eto sad se ispostavilo da sam upravu..

Priznajem da nisam znao chemu se radi kao verovatno ni 99% ljudi na topicu. Ne menja stvar, pokusaj da doprinosis diskusiji rechenicama a ne smajlijima koji treba da nam pokazu da si ti pre 2 nedelje neshto rekao i bio u pravu. Toliko.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ti ne znaš o čemu se radi.Još ranije posle meča sa Ganom rekao sam da je bilo svađe u timu i da imam inside information, ali naravno niko nije verovao.Pa sam rekao da je Dejan Stanković zvao Mihajlovića i naravno opet niko nije verovao.Eto sad se ispostavilo da sam upravu..

i sta mu je rekao stankovic

inace za te pljuge i pivo, jebiga, verovatno bi isto to uradio da mi predstoji mec zivota, pokusao maksimalno da se opustim i iskuliram

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

inace za te pljuge i pivo, jebiga, verovatno bi isto to uradio da mi predstoji mec zivota, pokusao maksimalno da se opustim i iskuliram

da, bash su se lepo opustili

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne seri ti bi zvao crnkinje i vukao belo :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da, posle Nemaca, sad se verovatno rokaju u venu :) BTW sportal.rs je dosao na vrh sportskog izvestavanja, kroz njihovu brzinu iznosenja validnih informacija na videlo i kvalitetnih tekstova. Cutting edge of sport's news reporting. Samo njih pratim i kurir naravno posto mu to dodje na isto. Nego da se vratim iz magicne zemlje proseravanja. Sta ocekujete od danasnjih utakmica? Ispala je Srbija, al rekoh odavno da cu navijati i za Holandiju, koja na zalost uvek odigra dobro u grupi pa ih pocepaju cim izadju. Ukrstaju se najverovatnije sa Italijom, ako doticni prodju dobro protiv Slovaka. E sad nisam siguran da bi Holandjani hteli da izgube 3/4-0 il slicno da bi pali na drugu poziciju i zaobisli Italijane :P

Aj ljudi sta mislite, prvenstvo jos traje, bice o Srbiji reci i kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto sam vremenom postao potpuno ravnodusan sto se tice fudbala, ali i ostalih sportova(iako sam igrao fudbal nekih 11-12 godina), iskreno previse smo jadni, nemamo spica i bez njega jednostavno ne moze da se igra. Ne znam sto uopste igra zigic obicno drvo koje ce spustiti loptu samo ako ga pogode, da ne pricam o centarsutu i kad ga pogode on uspe da ne "zahvati" loptu kako treba. Drugo poluvreme, citajuci komentare, drago mi je sto nisam gledao jer sam zaspao, prvo sto sam gledao moze se reci i da smo kao igrali, ali opet i kad centriramo u dosta situacija niko ne isprati i to bude obican pas autralijskoj odbrani. I tako tuzno jako tuzno.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

hm? otkud ti ovo?

pa to je ono kao neka javna tajna,svi znaju i da se pobio sa kezhom u nemachkoj,pa zato kezhe vishe nema u repki.A celo uzhice pricha za njega da je jajara mnogo pre nego sto je postao poznat.

Sinoć su mi zakrvarile oči od očaja i neverice. Žao mi je ove generacije jer sam verovao da mogu dosta, ali nisu me razočarali. Igrali su odlično, nemam zamerki, sem te proklete realizacije.

Svi koji pljuju Krasu, stvarno ne znam koje su to prvenstvo gledali? Krasa pravi višak, otvara kontre, probija bekove, trči nazad, širi igru.... Isto važi i za Žigu, Žiga spusta lopte, trči nazad, otvara krila, skače...

A kog beka je Krasa probio sem Badshtubera koji se okrece kao FAP?

Nhf taken. U fudbal i politiku se svi razumeju. :D

Jebiga, samo sam hteo da ostavim mojih pet centi, tj moje neko vidjenje stvari jer volim fudbal kao sport.

ma ok,zato ti i nisam rekao da si retard :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, ja sam tek jutros postao svestan kakvu smo sansu propustili i kako nam je u stvari 1/8 finala bila na dohvat ruke...pa covece mi smo ih u prvom poluvremenu PO-JE-LI...ali ne mozes u odlucujucoj utakmici na svetskom prvenstvu da promasis prazan gol...

@krasic, meni je smesno kad on uzme loptu po desnoj strani jer vec vidim taj dribling u desnu stranu i neko bunarenje

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...