Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos malo mladog gospodina

Primitivac Ronaldo

i3b7g6.jpg

Bijes i ogorčenje zbog poraza od Španije i eliminacije sa svjetskog prvenstva, Kristijano Ronaldo, portugalaska zvijezda, iskalio je - pljuvanjem u pravcu kamere! Tačnije, kamermanu među noge.

Naime, prostački ispad najksupljeg igrača današnjice dogodio se neposredno po završetku duela u Kejp Taunu u trenutku kada mu je jedan od kamermana prišao i pokušao da ovjekovječi njegovu reakciju poslije meča. To se nimalo nije dopalo vidno neraspoloženom Ronaldu, koji je prvo pogledom "ustrijelio" čovjeka koji je obavljao svoj posao, a zatim je, iz usta, "ispalio projektil" u njegovom pravcu. Čini se da se u posljednjem momentu uzdržao da pljuvačku ne "zalijepi" direktno u objektiv.

Portugalacu, razumljivo, nije bilo ni do čega poslije utakmice, a sve što je rekao novinarima povodom poraza je: "Pitajte Karlosa Keiroša", upirući prst u pravcu selektora.

Ronaldo se nije proslavio ni na ovom Mundijalu. Jedan gol, u demoliranju Sjeverne koreje, te nekoliko opasnih udaraca sa distance i "prekida" su sve što su ljubitelji fudbala vidjeli ovog puta od njega.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ronaldo je realno bio nula na celom prvenstvu ali kako da ne bude nula kad igra sa onim jadnicima..niko sem meirelesa ne zna nista..deni se pogubio u odnosu na moje poslednje gledanje njegovih majstorija u ruskoj ligi..

spanija bila bolja ali je bio ofsajd da se ne lazemo..serem se u sudije, svaki cas neko sranje..

moja prognoza 1/2f

argentina - gana

brazil - spanija (mada onaj paragvaj uopste nije za potcenjivanje..da imaju nekog vrsnog spica a ne valdeza, umrlog rokija i presporog kardoza imali bi daleko vece sanse)

Link to comment
Share on other sites

viljin ofsajd je bio takva brula da sudija jebeno nije to mogao ni da vidi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moja prognoza 1/2f

argentina - gana

brazil - spanija (mada onaj paragvaj uopste nije za potcenjivanje..da imaju nekog vrsnog spica a ne valdeza, umrlog rokija i presporog kardoza imali bi daleko vece sanse)

zar ne ide arg/nem-par/spa i uru/gan-hol/bra ?

EDIT: slika

27967540.gif

Edited by Bojinho

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

de mozhe gana da izbaci uruse, ne lozhite se :)

inache ja mislim da ce nemachka dobro namuchiti argentinu, mozhda chak i dobiju. paragvajci nemaju shta da trazhe protiv shpanaca, a holandija - brazil bem li ga. vrlo je verovatno da ce im holandija uterati gol il dva, a u tom sluchaju je sve moguce.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

viljin ofsajd je bio takva brula da sudija jebeno nije to mogao ni da vidi.

istina, svakako! ali kako su jebeno sudili sve ostale ofsajde banana ekipama (koja je to krucijalna greska po redu na prvenstvu ?) ... zato kazem serem im se u svetsko prvenstvo, i ne treba kinjiti i srati po nasim igracima i treneru!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i to na penale ili u produzetku :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...