Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e drugari, ja dobio na kladži :))

jutros prolazim pored mocarta i kao - daj da uđem, da mi bude zanimljivije da gledam mečeve.

I odigram nemačka - engleska 2+ golova u prvom poluvremenu, a argentina - meksiko 4+ sveukupno, i opa - 620 dinara je sada moje (na uloženih 50)! :)

Kapiram da sad opet neću ići u kladžu makar do finala, a posle toga jedno godinu dana, dok me ponovo "ne pukne" :)

nadam se da ste ponosni na mene! :)

Link to comment
Share on other sites

i ja sam hteo da švabe prođu engleze, ali brate, te sudije :) znam, sad će neko da kaže, to je sve sport, tralala, i jeste, ali kad je takva situacija, neka im ubace neke naočare sa hologramskim projekcijama replayeva i neće izgubiti puno vremena da provale šta se desilo :))

Link to comment
Share on other sites

Jebote, sutra će šaljemo čoveka na Mars, a još uvek se ne priznaje snimak prilikom donošenja odluka u fuzbalu. Aj, odluka o faulu i tako tome može da bude subjektivno donešena, ali zašto o nečemu odlučuje lik koji fizički ne može uvek da bude u poziciji da vidi gde je lopta. Naprave stadion koji izgleda kao scenografija iz SF filma kad ga snimaju iz vazduha, a ne mogu da ture neki monitor veličine pola stadiona negde, pa nek gleda oči dok mu ne ispadnu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nije toliko kriminalno bilo sudjenje na ovom SP,ne kenjajte,ako izuzmemo danasnji dan.Cak stavise linijski su sabijali jebeno sve vreme,jedino sto su svi poceli da se bacaju ko pickice kad su videli da sudije sude skolski iz straha.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

in maj buk, linijski su bili dobri za ofsajde uglavnom, ali sto se tice penala, faulova, procene za karton i tako tih stvari, sudjenje je bilo lol otprilike na svakoj tekmi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i dali su preogroman broj crvenih..mahom nezasluzeno..kejhil, behrami, pa slobodno mogu reci i lukovic u onoj prvoj tekmi..na to kad se dodaju ofsajdi nedosudjeni penali i sranja ja prosto ne znam koji deo sudjenja je bio dobar na ovom sp..bar 5-7 krupnih gresaka je bilo a to je suvise mnogo..mi seremo godinu dana zbog par gresaka ovreboa..ovi ovde su ga prejebali za 10 dana i napravili 10 puta gore gluposti..

Link to comment
Share on other sites

Jebote, sutra će šaljemo čoveka na Mars, a još uvek se ne priznaje snimak prilikom donošenja odluka u fuzbalu. Aj, odluka o faulu i tako tome može da bude subjektivno donešena, ali zašto o nečemu odlučuje lik koji fizički ne može uvek da bude u poziciji da vidi gde je lopta. Naprave stadion koji izgleda kao scenografija iz SF filma kad ga snimaju iz vazduha, a ne mogu da ture neki monitor veličine pola stadiona negde, pa nek gleda oči dok mu ne ispadnu.

ako sudija nema kontrolu onda utakmica ne moze da se namesti ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...