Jump to content

EXIT 2010


Recommended Posts

ali oduvek su em fascinirali ovi devojachki bendovi, kao the horors, wtf, glumi lik, en znam ni sam koga, istripovao je da je u twilightu izgleda, misli da je kul ako se svidja devojchicama do 14 godina, i kao tajna je koliko ima godina, pa jbt, lol, shta smo doziveli da dovedu an exit, katastrofa jbt. a ta gluma ide toliko da chak en sme da kaze da je pod direktnim uticajem sex pistolsa jer toboz ova deca tad nisu bila ni rodjena:P:)

bas si kul!

the-horrors-033.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije da je line up bio baš totalni krš, imalo je šta da se čuje tu i tamo (po meni lcd soundsystem, die antwoord, suicidal tendencies, moderat, wink, villalobos, royksopp, chemical brothers, faith no more,exploited...), nego mi se se više pelo na karu ciganisanje organizatora, npr. sad se onaj veliki token zove "5 pack" (da, FIVE pack) a ispod piše "kupite 5 pack i dobijate jedno pivo gratis", mislim 'ALO!

premalo ljudi (stranaca možda i više od srba) a opet previše hipstera.

sve u svemu meni je bilo prilično kul, ali ovo je sigurno najlošiji exit do sada.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

kako rejvuju ovaj nigrola i rapid, ja sam se uplasio :)

btw, misi eliot... Mene je iskreno boleo kurac, ali jos na bazencicu sam video da je main krcat, nikad vise ljudi na nikad goroj muzici, jadno presvega, ekvivalent dejvidu na dance areni

jebote sad se setih, pa on je pustao prodigy hahahhaha, brate da sam najgori cigan dj, mene bi bilo sramota...

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pendulum = totalni win

Faith no more = Kakva je ono budala, lud lik :D

Chemical = Loshe

Exit 2010 = totalni fail

Znachi u svih ovih godina mog posecivanja exita svih dana, ovo je UBEDLJIVO najlosiji exit koji postoji

Da sam platio kartu bash bih se kajao, ovako se samo kajem sto sam otishao uopste i na taj poslednji dan

Na dance arenu sam otisao oko 3, slushao 10 minuta nekog tarda koji se klimao uz dabstep i otisao kuci

Link to comment
Share on other sites

Pendulum = totalni win

Faith no more = Kakva je ono budala, lud lik :D

Chemical = Loshe

Exit 2010 = totalni fail

Znachi u svih ovih godina mog posecivanja exita svih dana, ovo je UBEDLJIVO najlosiji exit koji postoji

Da sam platio kartu bash bih se kajao, ovako se samo kajem sto sam otishao uopste i na taj poslednji dan

Na dance arenu sam otisao oko 3, slushao 10 minuta nekog tarda koji se klimao uz dabstep i otisao kuci

+1

Pendulum i Silent jedine pozitivne stvari na ovogodisnjem Egzitu, naravno pored alphe i doce :c

Ocekivao sam vishe od Guette i Chemichalsa jbm im mater, no zarad Penduluma sam jos pod dobrim utiskom [8D]

Edited by DaNte ?

infidel

Link to comment
Share on other sites

Četvrtak

Crookers i DJ Shadow bili podnošljivi. Ostalo me jako jako smorilo.

Petak

Placebo jako loše zvuči live po meni, nije ni trebalo da odem. Josh Wink bio cool, lepo je bilo podsetiti se neki starijih stvari, Joker & MC Nomad ok na HNS, na kraju su stvar izvadili Breakage i London Elektricity na mainu, da nije bilo njih mogao bih komotno da preskočim prva dva dana Exita.

Subota,

Royksopp extra, Lollobrigida su baš budale bilo je veselo i dobro zezanje, posle zaseli na brdašce kod Fusiona izblejali uz Kultur Shock, a posle i KUD Idijote. Tesla Boya na Elektrani baš sabio, iako izgleda kao neki gay/emo kreten :) Na kraju iskulirali malo na Rui Da Silvi.

Nedelja

Pendulum bio jebeno dobar, ali KOLIKO smo popizdeli kad su posle manje od sat vremena otišli. Jebena festivalska organizacija. I posle sat ipo čekali Faith No More, mogao je Pendulum da prži još bar pola sata lagano. FNM su ispali bogocarevi. Mike me baš baš oduševio :) Pogledajte obavezno klipove sa nastupa po Youtube-u ako niste bili tamo / niste pratili na RTSu :) Chemicalsi bili mršavi, ali imali su neviđeno dobre vizualizacije. Davno nisam video tako dobro uklopljen visualization. Do kraja večeri nije bilo ništa vredno pažnje osim Ritma Nereda :D

sve u svemu Exit se raspada sve više i više, i mogu to da probaju da opravdaju ekonomskom krizom ali opet je sve to jako jako loše. Headlineri su najblaže rečeno ispali jadni, after2 na mainu smorio sa brdom dub stepa, dance arena nikakva ... Ne verujem da ću ići narednih godina ... :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...