Jump to content

EXIT 2010


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko su odvratne ove narukvice, gledam da li da sečem ovo sranje što mi visi ili da ga ušijem nekako, jako me iritira.

...ma samo zobni jos jednu bombonicu i pali na dens arenu... [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jaojao dva soma dnevno za slusanje motorole i laganini tipkanje po tastaturi u klimatizovanom HQu. plus cu veceras poslusam iskusnog josh winka i modeselektora iz bpitcha. :> sisaj ga glupi egzite!

edit: i berlin-urbanog Villalobosa

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

ja idem vecheras,upregnucu djuntaru,pa ako neko hoce sa mnom u principu mozhe,nek mi se javi na pm..

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ricardo se prekinuo na dance jutros!

fixed.

Meni su Josh i Nasta bili fantasticni.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nikad slabija rekao bih... stranaca malo manje nego prosle godine, domacih posetioca veoma slabo

bio sam u cetvrtak, i prijatno se iznenadio mikom i svim tim sisicima koji su skakutali okolo... posle malo silent-a i na kraju do arene ... elektronika bila sranje... dub step wtf ? veoma los... drum-a gotovo da nema... dance arena wtf ? jedino mi zao sto necu slusati faith no more... btw ne kupujte pivo na shanku idite gore od sata imaju baste i odlican izbor pica i piva po normalnim cenama

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

M O D E R A T <3

inace, juce je u hq-u u toku dana procurila informacija da nece dolaziti u punom sastavu, i da ce samo Gernot i Sebastian nastupiti kao Modeselektor. Ali se srecom ta informacija se ispostavila kao netacna. jedina zamerka - trajanje. 60 minuta je jednostavno premalo

Link to comment
Share on other sites

meni je bilo do jaja

bio sam prvi put i u nsu i na ovom kurcu

nisam odavno ni putovao nigde dalje od novog bga

bio sam 90% vremena na explosivu (nisam video confy-a tbh)

random bendovi su smorili naravno ali alkohol sve prebrodi

behemoth sabija i ispostovali smo AF i ostali do kraja do oko 4

izbejali do oko 5 i nesto i onda je palo trcanje(zasto, ne znam) do busa

Link to comment
Share on other sites

ako imate nekog ko ne ide vishe mozhete da pokushate da isechete neku tanku plastichnu trachicu, tipa od one deblje plastichne fascikle, presechete narukvicu, namazhete super lepkom plastichnu trachicu i prelepite narukvicu preko nje. ljudi su se tako provlachili i nema shanse da provalish da ima prekid ako bash bash ne zagledash. e sad, dal ce da odpadne il ne posle od znoja ili cimanja jebem li ga. a u krajnjem sluchaju mozhete da probate i direktno na ruku ako ste cosavi :D

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

meni je bilo do jaja

bio sam prvi put i u nsu i na ovom kurcu

nisam odavno ni putovao nigde dalje od novog bga

bio sam 90% vremena na explosivu (nisam video confy-a tbh)

random bendovi su smorili naravno ali alkohol sve prebrodi

behemoth sabija i ispostovali smo AF i ostali do kraja do oko 4

izbejali do oko 5 i nesto i onda je palo trcanje(zasto, ne znam) do busa

Па зар ти нисам рекао после - да смо трчали само још мало, стигли бисмо пре оне двојице и отишли већ у 6. [:D]

Заборавио си да напоменеш да је Даргорон фејл с једном гитаром. :D

Link to comment
Share on other sites

koja tuga od veceri, osim royksopa apsoludno nista nije valjalo, cak ni hns nije mogao da izvuce situaciju, jebeni sensation white jutros

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ali oduvek su em fascinirali ovi devojachki bendovi, kao the horors, wtf, glumi lik, en znam ni sam koga, istripovao je da je u twilightu izgleda, misli da je kul ako se svidja devojchicama do 14 godina, i kao tajna je koliko ima godina, pa jbt, lol, shta smo doziveli da dovedu an exit, katastrofa jbt. a ta gluma ide toliko da chak en sme da kaze da je pod direktnim uticajem sex pistolsa jer toboz ova deca tad nisu bila ni rodjena:P:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...