Jump to content

EXIT 2010


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, ako bude shitstorma, zasluzili su, jebo mater pa one exit ulaznice su bile najkul kartice ikad, nek se jebu sa ovim vaucerima i trakama...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ja nikakvog cimanja nisam imao u poslednje dve godine ni jednog dana, posecenost je daleko manja ili sam ja imao srece, ali cekale su me prazne kapije kada god bih dosao

meni je naj naj ceo dzajn plakata karata i svega bio 2002. sa sve majcama i onim samolepljivim smajlijima

EXIT-Booklet.jpg

apsolutnih vrhunac je bio 2005. posle toga je postalajalo sve vise komercijalno poseceno nadrogirano inekulturno i na kraju mtv... mnjah...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Narukvice retardirane su em jeftinije, em nema "razmene karata - idem prvi, ne idem drugi, idem treci i cetvrti dan". Tako vise para na ustedi na jbnom platnu i neko ce morati da kupi kartu. A sve to zato sto je ove godine govno total.

Da me ne shvatite pogresno, idem petak subotu nedelju ;)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Maksimalno nesmetano uživanje posetioca u svim sadržajima festivala jedan je od najvećih prioriteta organizacije. Ako to uživanje podrazumeva i kul narukvicu koju ćete nositi tokom četiri festivalska dana (a verovatno i duže), važan deo misije je ostvaren :-).

ahhahahaha koji su ganferi

Link to comment
Share on other sites

kako smarate, te narukvice se nose na svim festivalima. doduse, malo je jadno ovo sa bar kodom. uz ulaznicu treba da dobijes narukvicu sa sigurnosnom kopcom, da ti je zatengu da ne moze da se svuce sa zgloba i aj cao, a ne stiker...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne bi verovao koliko sam se hudinija nagledao sa raznim uljima, mastima, i vodom :) nekima i uspe :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kako smarate, te narukvice se nose na svim festivalima. doduse, malo je jadno ovo sa bar kodom. uz ulaznicu treba da dobijes narukvicu sa sigurnosnom kopcom, da ti je zatengu da ne moze da se svuce sa zgloba i aj cao, a ne stiker...

Tako će verovatno i da bude na kraju, samo kontam da će to da objave par sati pred početak, verovatno zato što time misle da će da zajebu evenutalne falsifikatore narukvica, što je lol naravno - ko će da se cima da falsifikuje narukvice kad niko neće da ide ove godine :)

Pričam ovo jer se pojavljuju raznorazne informacije, nekima su rekli prilikom preuzimanja narukvice da je taj bar kod samo oznaka plastike na narukvici, a ne bar kod koji će registrovati na ulazu, i da nema frke ako otpadne...

Link to comment
Share on other sites

poslednji put kad su delili narukvice (2002. čini mi se) to niko nije gledao, samo su skenirali barkod sa karte na ulazu. je l to ove godine uopšte nema karata?

Link to comment
Share on other sites

mada meni nije jasno koliku ustedu/zaradu mogu da naprave, idem jedan dan od 4 i dam drugom da ide ko ne bi isao uopste (a bice tamo da cepa pivo i jede preskupe bajate sendvice) ili ne bi isao ako je cena visoka... mada realno preprodavaca je bilo preterano mnogo u zadnje 2 godine, ko za derbi or something pre je bilo cewl na mostu nadjes neke smorene likove koji prodaju svoje karte jer ne mogu da idu iz nekog razloga... sada bradati masni likovi umesto devize devize furaju karte...mnjah nisam pametan

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...