Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

offtopic:

pa,dobra su peciva jer su u vecini slucajeva sveza,ali nekako su mi prvise vestacka a pojedina cak i bezukusna.

takodje,kruze price da je vlasnik celog lanca,cheda jovanovic!

Vlasnik Hleba&Kifli je Mladen Grujic, poslanik NS, a pored Paul pekara drzi i Lily lanac, bio je i suvlasnik megatabaka i jos svasta necega.

Link to comment
Share on other sites

2474455699_6e1ab5b1bf.jpg

Deluje poznato? Francuski lanac pekara od kojih je ovaj nas preuzeo gotovo sve. A nije fransiza.

Ako se dobro secam, Lily je nastao iz Jasmina i Gorice koje je on kupio 2006, 2007, u startu je bio vlasnik 20% akcija a ostalo je otislo malim akcionarima, vecinom zaposlenima. Znam da je pred kraj 2007 ponudio neku sumu da otkupi ostatak akcija, i da je posle toga u svom vlasnistvu imao preko 95% istih. Da li je kasnije prodao neki deo, ne znam, ali vecinski vlasnik je i dalje sigurno.

Link to comment
Share on other sites

2474455699_6e1ab5b1bf.jpg

Deluje poznato? Francuski lanac pekara od kojih je ovaj nas preuzeo gotovo sve. A nije fransiza.

Ako se dobro secam, Lily je nastao iz Jasmina i Gorice koje je on kupio 2006, 2007, u startu je bio vlasnik 20% akcija a ostalo je otislo malim akcionarima, vecinom zaposlenima. Znam da je pred kraj 2007 ponudio neku sumu da otkupi ostatak akcija, i da je posle toga u svom vlasnistvu imao preko 95% istih. Da li je kasnije prodao neki deo, ne znam, ali vecinski vlasnik je i dalje sigurno.

Ja ako se dobro secam, Jasmin i dalje postoji i Lily nema ni 1% parfema iz Jasmina...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...