Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Hasam ja u kuhinji,posto me mrzi da postavljam sto, a tu majka nesto radi/sprema dunno,uglavnom smetam joj samo,i tu ona pukne krene da me smara,dza-bu,kad ona "bez,ovo je moje radno mesto" ,penal koji ni majci nisam mogao da oprostim :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laze krea nije obrisao protu!!!:))))))))))

Kreki drug. :)

I kako si bre ti to skontao ?

Bivši pingpong šampion sveta odlazi u svet ilegalnih stonoteniskih turnira kako bi pomogao agentima FBI u hapšenju zloglasnog bosa Fenga...

wtttttfff????

Bash sam video ovo sranje na pinku kada mali u slow motionu udara onu lopticu 5 metara u vazduh i ona dramaticno pada na rub stola, pa opet ponavlja i kraickom oka spazi nekog zajebanog lika i slika se u zumira i zamrzava na sekund. Sve mi je bilo jasno. Pomislio sam da se zove Ping-Pong Kid. Ljudi s pinka stvarno imaju talenta za iskopavanje roflmao filmova.

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro svima

Udario sam koleno pre jedno mesec dana, nikako da me prodje. Ne boli me stalno, ali dovoljno da smara dok igram basket, ili sevne na svaki nagli pokret. Jel pomaze fastum gel, jel zna neko mozda?

dajem predlog da mladog krekiusa vaginiusa the outcasta zovemo 'jupiters cock', dok se ne pokaje :/

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

dobro jutro svima

Udario sam koleno pre jedno mesec dana, nikako da me prodje. Ne boli me stalno, ali dovoljno da smara dok igram basket, ili sevne na svaki nagli pokret. Jel pomaze fastum gel, jel zna neko mozda?

Zajebi fastum gel, pomaze ali jako jako malo..probaj da odes u apoteku i da trazis kremu koja se zove Ben Gej(ne znam kako se tacno pise :) ) uglavnom krema je super, namazes je i posle 5min ne osetis nista..e sad dal ces uspeti da je nadjes ne znam posto sam cuo da se ne proizvodi vise, ali je svakako bolja od fastum gela i ostalih sranja. :)

Link to comment
Share on other sites

Zajebi fastum gel, pomaze ali jako jako malo..probaj da odes u apoteku i da trazis kremu koja se zove Ben Gej(ne znam kako se tacno pise :) ) uglavnom krema je super, namazes je i posle 5min ne osetis nista..e sad dal ces uspeti da je nadjes ne znam posto sam cuo da se ne proizvodi vise, ali je svakako bolja od fastum gela i ostalih sranja. :)

ben gej sluzi da ti zagreje misice :) prosiri krvne sudove valjda :) uglavnom sta ce mu to za koleno ?!

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

poshto vidim da nikita chita topic zheleo bih da ga ovim putem podsetim da nam je obecao slike ivane bajic u tesnom minicu!

ne mogu da nadjem ali sam zato nasao ovo :)

DJT_2538.jpg

DJT_2239.jpg

DJT_2432.jpg

sacekajte jos koji dan :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ben gej sluzi da ti zagreje misice :) prosiri krvne sudove valjda :) uglavnom sta ce mu to za koleno ?!

Mislim da nisi u pravu kali, znam mnogo ljudi koji ga koriste kad udare nesto, a i ja sam ga probao tako da znam da pomaze :)

onda nista, ja sam udario kost

ok je daki, ne moras da doneses

Ne slusaj kalija lupa :D uzmi probaj, ili nek ti donese daki ako bude imao mesta :D

Link to comment
Share on other sites

ohooo nikita dobra ova prva riba ^^

Bio na Adi jutros od 10 igrao fudbal sa ortacima sa faxa celo prepodne, dosao u 2. Bas sam crko ne mogu da hodam normalno, jedva sam kvacilo gazio kad sam se vracao :D

A i vreme nas je posluzilo do jaja za fucu.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Izgubio sam u basketu od ajvana :((

Idem da se istusiram, pa veceras na bazen

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...