Jump to content

South Park


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na ono "ko je naručio picu", "verovatno neko od ovih u snu", "ok, i'm going in" sam se prevrnuo :)

meni je prso strim odma posle toga lol

al taj deo je bruka stvarno, obicno u poslednje vreme uzmu pa recikliraju ili idu po nekoj formuli tipa 'hiperbolisati i nadati se da je smesno', al to je bas bilo duhovito (i to u samoj izvedbi cak).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni su do jaja isto random fore, kad onaj lik krene da vristi odjednom, stenov cale leptir, a i lolujem sam kad imitiraju muziku, sad cu ponovo da odlgedam, odvano mi nije dobro legla ovaka epizoda.

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

super....

http://www.slashfilm.com/2010/10/24/south-park-copies-inception-web-video-matt-stone-pleads-ignorance/#more-91250

Uh...

To je isto kad sam saznao da je ona what what in the butt skinuta od onog chove a ne njihov original....damn it...

+Sad je fun sa onim ljudima koji se slazu sa njima oko inceptiona a oni ga nisu ni gledali hihi

Edited by dig
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...