Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Dueluje me 2500 lock danas lik je bacio 1 shadowfury u 2 sekundu ams-a a drugi u 8 sekundu ibfa umro ostalo mi 100% helta jedno 4 razlicita maga sa 2500 sam razbio bez problema ljudi bez mozga i ociju igraju na 2500 ratingu

sere mi se od igrice i na sta lici arena

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo mi je warr iz vanile koga sam igrao na vek nilashu cim je izaso server, uzeo rank10 i batalio ga

80 sam uzeo skoro imam 1 dan i 15h played na 80om za sad ^^ i u procesu sam bustovanja u areni od sarme i u instancama od nebre kome je mala pisa

i uskoro od sunshine-a, nadam se, za quest za shadow edge :)

enchant na legsima je vrlo prosto objasnjenje :D

taj encahnt kosta 10g na ah :D i nemam nameru da ulozim ni dinara vise u item tog lvla :D

jel ti i dalje igras tu ili kako

Link to comment
Share on other sites

ovo mi je warr iz vanile koga sam igrao na vek nilashu cim je izaso server, uzeo rank10 i batalio ga

80 sam uzeo skoro imam 1 dan i 15h played na 80om za sad ^^ i u procesu sam bustovanja u areni od sarme i u instancama od nebre kome je mala pisa

i uskoro od sunshine-a, nadam se, za quest za shadow edge :)

enchant na legsima je vrlo prosto objasnjenje :D

taj encahnt kosta 10g na ah :D i nemam nameru da ulozim ni dinara vise u item tog lvla :D

jel ti i dalje igras tu ili kako

ma paladin mi je stuckovan na frostmanu, dugujem blizzardu ratu za januar i tek kad to platim mogu da dodam game card lol inace na pauzi sam od wow-a sad ce evo skoro 2 meseca. Ako se budem vracao ikad i ja cu nazad na Sylvanas

i btw HB i nek ti taj warr bude bolje gearovan od proslog ;p

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...