Jump to content

NAJGORI FILM IKADA SNIMLJEN


Recommended Posts

Gotovo svi filmovi su neopevano djubre, ne one koje ste ovde pominjali, nego svi filmovi uopste.

Cast izuzecima

Ne secam se kad sam zadnji put gledao neki film ili seriju... uglavnom samo gledam dokumentarce.

slazhem se. ti i ja - mi smo braca

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0109707/

Ed WOOD  ...  

The mostly true story of the legendary director of awful movies and his strange group of friends and actors.

kao film je ok Johnny Depp glumi odlicno medjutim film postaje urenebesan kada se ispostavi da je radjen po stvarnim dogadjajima hahhahahha umrao sam od smeha ... filmovi koje je taj edwood pravio su horor show realno zasluzio je nagradu najgored rezisera svih vremena ;) 

najbolji njegov film "Plan 9 from Outer Space" koji je prvenstveno imao naziv graverobbers from outerspace or smthing ;) ... podstakao me je da gledam filmove koji su dno dna . mnogi su me dobro nasmejali , mnogo vise nego neke danasnje komedije :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

second that:)

poenta je valjda da najgori film ima i nekog celeb lika, ovako uvek mozesh da izvuchesh neko sranje i kao e vidite ovo. mada driven moze lako da se nosi i sa takvom konkurencijom:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je SVAKO gledao i naravno da je kult.Aj dajte jos neke komedije koje su do jaja pa napisite da su najgori filmovi ikad,zabavno je

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ljudi su se toliko zaprepascivali legionom da sam ga skinuo i odgledao i ono, klasican tresic, ocekivao sam nesto mnogo gore i jadnije, ne znam, meni je ono standardno sranje, nista specijalno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa niko od vas ne bi smeo da zapocne temu "NAJGORI FILM IKADA" dok ne pogleda http://www.imdb.com/title/tt1350498/

Prvi put kada sam video trailer mislio sam da je neko napravio sprdnju kada ono iza njega stvarno stoji film sa tim imenom!

NAPOMENA>>>> OBAVEZNO POGLEDATI FILM PRE DALJE PRICE O NAJGORIM FILMOVIMA IKADA!

Pita Nemanja Vidic Fergusaona : Sefe jel mogu da igram u subotu?

Ne znam Nemanja

Vidicu

Link to comment
Share on other sites

Obozavam treš horore sve dok imaju nekog shmeka, sve dok su nekako kul i zanimljivi,... iz istog razloga sam skinuo R5 chim se pojavio na netu... ali ovo... uzasno je na toliko nivoa. :S

P.S.

Jel ste primetili pokushaj da se napravi neki "terminator feeling" na pochetku i kraju filma? Tuga.

Film je gotivan - poenta je da treš filmovi znaju da su treš, a ne da budu pretenciozni.

Pa to je bash i problem Legije, izgleda da se neko iz te ekipe istripovao da film nije treš.

Link to comment
Share on other sites

Pa niko od vas ne bi smeo da zapocne temu "NAJGORI FILM IKADA" dok ne pogleda http://www.imdb.com/title/tt1350498/

Prvi put kada sam video trailer mislio sam da je neko napravio sprdnju kada ono iza njega stvarno stoji film sa tim imenom!

NAPOMENA>>>> OBAVEZNO POGLEDATI FILM PRE DALJE PRICE O NAJGORIM FILMOVIMA IKADA!

ti nisi normalan... film je uber win! scenu kad ajkula pojede avion sam vracao 30tak puta i svaki put se kocio od smeha!

inace film od kojeg je mene fizicki bolela glava je ipak na svoj nacin epski zardoz... THE PENIS IS EVIL IT SHOOTS LIFE!!! :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Zardoz se ne računa, to je hard core drogerašenje za vreme i oko snimanja filma :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...