Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

koje divljanje u grand kazinu,,,, bio sam pijan ko letva, i opet su mi smucili poker divljackim rejzovima da sam morao da odem na rulet

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Trny: 61781630 Level: 1

Blinds(20/40)

** Dealing down cards **

Dealt to ticma88 [ 3d 3c ]

PapashaDen calls [40]

Bisse64 folds

Gusek___ folds

agibaba87 folds

AeonLux111 folds

alexcezar calls [40]

alexppl calls [40]

LCastela folds

ticma88 calls [20]

brbg2g checks

** Dealing Flop ** [ 3h, Jc, 2s ]

ticma88 bets [50]

brbg2g raises [120]

PapashaDen folds

alexcezar calls [120]

alexppl folds

Your time bank will be activated in 6 secs. If you do not want it to be used, please act now.

ticma88 raises [250]

brbg2g raises [400]

alexcezar calls [400]

ticma88 is all-In [1,620]

brbg2g is all-In [1,440]

alexcezar is all-In [1,440]

** Dealing Turn ** [ Js ]

** Dealing River ** [ 9d ]

brbg2g shows [ Jh, 2d ]a full house, Jacks full of Twos.

alexcezar shows [ Qs, Jd ]three of a kind, Jacks.

ticma88 shows [ 3d, 3c ]a full house, Threes full of Jacks.

brbg2g wins 80 chips from the side pot 1 with a full house, Jacks full of Twos.

brbg2g wins 5,960 chips from the main pot with a full house, Jacks full of Twos.

ticma88 finished in 10 place.

alexcezar finished in 9 place.

inace druga ruka, prvu sam imao 44, bacio posto je lik digao na 240....

Link to comment
Share on other sites

uzeo peto mesto na 6.000 guaranteed,ufur dolar,350 dolara...ceo turnir sam bio medju chipliderima,a pred finalni sto me lik bruka pokenjao,smorio sam se,bio bih apsolutni chiplider,imao sam qq,i pobedi me aj,izadje dva zandara,tu sam pao medju shortstackove,ali sam uspeo da se vratim,i da izdrzim do petog mesta...steta,da sam ostao do treceg,verovatno bi delili prva trojica po soma,nikad necu biti zadovoljan:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

grujo, ja sam u sustini malo u sali malo u zbilji govorio da si mi mi bog brat drug prijatelj stari svat, ali ti to doista jesi!

GRUJO BOZE BRATE SVAKA CAST!!! :)))))))))))))))))))))))

e, da, mogao si da javis da pratim ;)

stanko_$2 poe :tf:

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha,to je jebeni moj zivot...voleo bih da crknem

ja hocu da se isechem sad za ovih 400 dolara,a mogu da zamislim kako je nekome ko ima milione

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam davno digao ruke od Full Tilta kada su mi banovali IP adresu zbog usranog chip dumpinga. Kao da sam ubio coveka jebote. Tako im i treba jebem im mater cigansku. Pokerstars je maksimalno korektan i apsolutno nikakvih problema nisam imao, osim bad beatova :tf:

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Full Tiltu suspendovana licenca. Svi cashouti su nemoguci. Pitanje je da li ce im vratiti ili ce biti ukinuta.

ja odradio withdraw pre nedelju dana. pooooeeee valjda ce stici :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Neka prica je da ce FT biti vracen online vec veceras bez licence!!?? a da ce u relativno skoro vreme dobiti licencu kod druge kompanije. Najveci problem je to sto su delayovali isplate bez razloga, i prakticno nekim ljudima (jebenim amerikancima) nisu uopste dozvoljavali withdraw. Mislim da je uslov da onaj lik vlasnik miliona kazina ulozi pare u FT i obeca brze isplate.

Sto se tice para, ne brini Grujo, nisu nestale. Dobices ih u jednom trenutku sigurno, a kad, jebiga :D

Vlado, reci koje limite igras, mogu da ti pogledam na Party i WillHill kakva je situacija na stolovima?

Link to comment
Share on other sites

Trenutno:

Na WH imas >>20 stolova sa prosecnim vpip >25. Ne mogu bas precizno da ti kazem, jer je kretenski softver i ne mozes lepo samo taj limit da filtriras. A i ova statistika na wh nije najpreciznija. To su samo $ stolovi, imas i NL10 eura i funti, koji su po nekom standardu jos vise fishy (posebno oni u funtama) zbog puno kladionicara Engleza koji dodju da ostave pare.

E sad, kao sto sam rekao, softver je najlosiji (ok osim everesta) koji sam probao. Nemas upozorenje da treba da odigras na stolu, moras sam da pratis, sto ako igras >6 stolova predstavlja jako veliki problem. Pogledaj i ostale ipoker sajtove, moguce da neki od njih ima bolji softver, a isti su ljudi.

Na PP imas 6 stolova >40 i 26 stolova izmedju 30 i 40 prosecan vpip. Po meni mnoogo bolji softver, mozda najbolji na kome sam igrao.

Ako su pokerstrategy bonusi, moja preporuka ti je prvo wh (posto je 200% jelte) pa onda PP. Ovo ti pricam i zbog kasnijeg moving upa, jer WH ima NL20 a PP NL25, pa mozes ranije da ides gore. Tu imas >20 stolova vpip >25.

Ako te jos nesto interesuje, pitaj

Link to comment
Share on other sites

Neka prica je da ce FT biti vracen online vec veceras bez licence!!?? a da ce u relativno skoro vreme dobiti licencu kod druge kompanije. Najveci problem je to sto su delayovali isplate bez razloga, i prakticno nekim ljudima (jebenim amerikancima) nisu uopste dozvoljavali withdraw. Mislim da je uslov da onaj lik vlasnik miliona kazina ulozi pare u FT i obeca brze isplate.

Sto se tice para, ne brini Grujo, nisu nestale. Dobices ih u jednom trenutku sigurno, a kad, jebiga :D

Vlado, reci koje limite igras, mogu da ti pogledam na Party i WillHill kakva je situacija na stolovima?

brate da je ftp bio kurac prema svojim korisnicima bio je. ja sam mesec dana chekao da mi dozvole chek da povuchem. 2 meseca da mi verify account da mogu da igram.... nema niko da ti se javi. itd... znaci sva ta sranja treba popraviti. daleko da je to razlog ovome... ali u svakom slucaju da su u neku ruku izazivali sranje jesu

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kako je doslo do sranja, odnosno, FTP su gomila idiota!

btw na partypokeru, umesto uobicajenih 25-28k ljudi u ovo vreme, trenutno ima 35k. Akcije bwina (koji se uskoro merguje sa Partijem) skocile za 10% u poslednjih par sati.

EDIT: Tek sam sad video formijev post. Imas u ovom clanku uzrok svih problema, mnogo su ispali halapljiivi i to im se osvetilo na kraju. Posle je jedno vuklo drugo (i sto se tice podrske itd.)

Edited by bjela
Link to comment
Share on other sites

Ma skapirao sam da je deposit, nego ne znam da li su veci bonusi preko npr. pokerstrategy nego bez ikakve a ffiliate ponude :)

Pa pazi, na starsima ima mnoogo grindera, na PP manje a na WH jos manje (zbog loseg softvera za multitable). Ja sam se, iskreno, pokajao sto sam depositovao na WH, i cak razmisljam da odjebem taj bonus (kao sto sam everest odjebao, zbog jos losijeg softvera). Mnogo je laksi odabir stola na partiju, mozes filtere da postavis kako hoces. Ako igras tokom dana/pre podne, na wh nema puno igraca itd. Mnogo sitnica ima u korist partija, a na WH jedino sto je veci bonus. Vidi sta ti je bitnije, pa sam odluci :)

Na kraju, skini wh, probaj softver, pa ako te ne nervira ostani.

Link to comment
Share on other sites

ne, ne, cini mi se da sam isprobao gotovo sve sobe, i mislim da sve te sobe u istoj mrezi imaju otprilike slican, odvratan naravno softver...bitno mi je to, a pogotovo sto kazes da je lose za multitabling...na pocetku cu igrati 4 stola tako da mi i nije bitno, ali necu da igram preko kurca...znaci party poker it is :)

hvala!

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...