Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

uhhh sta sam preziveo sve sad na turniru :D Inace igram sa drugom zajedno na ftp-u.. Igrao onaj rush za 4$ i uzeo drugo mesto(160+$ ).. Znaci krao sam kao budala a kad bi me god neko platio ja dva para s flopa i slicno... I tako me kenja :D Finalni sto ja cip lider.. Al padnem brzo na sredinu... Ali nekako sam se bacao kad god sam trebao i krao kad treba.. Sreca valjda :D I dodju meni QQ lik sa vise cipova od mene reze ja all in on placa.. Ima AA.. Na riveru Q.. :D Ostala nas trojica ja 50k drugi 100k prvi oko 300.. Ja all in sa Q3 da kradem,placa me cip lider sa QJ.. River? Pa 3 naravno :D I ispadne cip lider ubzro.. Ostanemo nas dvojica on duplo bolji od mene.. Ja u prvoj ruci heds up-a QJ odma all in on me placa sa 67s i izlazi 12345 :( Ali da me je sralo sralo me je :D

Nego,mi smo uzeli 50$ preko onog kviza na poker strategy-u i sad imamo oko 250.. Ali ne mozemo nikom da posaljemo kes.. I to me brine.. Da li cemo moci da podignemo novac ako budemo zeleli jednog dana?

Link to comment
Share on other sites

To je lepo cuti :D Mada mi smo odlucili da ne dizemo nego lagano za male pare pa il cemo da zaradimo fino ili cemo dugo da se igramo :D Bitno je da znamo da mozemo da dignemo.. Ali ovaj ftp je stvarno neralan.. Ginem kao budala.. Navuko sam strah sa AA pre flopa da platim.. Osim ovog turnira stalno gubim.. Ja JJ on JT pre flopa all in izlazi TT na flopu jos i slicne stvari.. Ali krenulo je kad je trebalo :D

Link to comment
Share on other sites

FTP i PokerStars se zatvaraju u americi, nece biti mogucnosti ni za ostale da se igra uskoro dok ne rese probleme sa americkom vladom...

ja igram normalno

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

E, ne seri.

aj realno, procitaj post i reci da nisi ispao seljak.

ne znam odakle si, ali - meshtanski.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pih sunce da ti jebem. igram 45s (ja) vs Q10o

557 flop. all in on radi. celo veche jebani fish blage veze nema. calling station, i kontam da nema nista. ja call.

i na turnu dolazi 10 i riveru 10. jebote ovo bi rado odradio ss ali necu da me podseca... cant control the cards.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

FTP ne radi.. :( A ako odete na njihov sajt pise ono sto je ovde pomenuto, da su optuzeni.. I sta sad? Ima ljudi koji imaju brdo love na ftp-u...

samo stavi .net

a ja trenutno igram.... valjda je sajt samo sjeban, a ovo ostalo moze da se pichi.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

uhhh sta sam preziveo sve sad na turniru :D Inace igram sa drugom zajedno na ftp-u.. Igrao onaj rush za 4$ i uzeo drugo mesto(160+$ ).. Znaci krao sam kao budala a kad bi me god neko platio ja dva para s flopa i slicno... I tako me kenja :D Finalni sto ja cip lider.. Al padnem brzo na sredinu... Ali nekako sam se bacao kad god sam trebao i krao kad treba.. Sreca valjda :D I dodju meni QQ lik sa vise cipova od mene reze ja all in on placa.. Ima AA.. Na riveru Q.. :D Ostala nas trojica ja 50k drugi 100k prvi oko 300.. Ja all in sa Q3 da kradem,placa me cip lider sa QJ.. River? Pa 3 naravno :D I ispadne cip lider ubzro.. Ostanemo nas dvojica on duplo bolji od mene.. Ja u prvoj ruci heds up-a QJ odma all in on me placa sa 67s i izlazi 12345 :( Ali da me je sralo sralo me je :D

Nego,mi smo uzeli 50$ preko onog kviza na poker strategy-u i sad imamo oko 250.. Ali ne mozemo nikom da posaljemo kes.. I to me brine.. Da li cemo moci da podignemo novac ako budemo zeleli jednog dana?

Moras da napravis 1000 ftp poena da bi mogao da podignes/saljes dolare koje si napravio :)

Link to comment
Share on other sites

w' date='16 April 2011 - 13:31' timestamp='1302953499' post='1721661']

Moras da napravis 1000 ftp poena da bi mogao da podignes/saljes dolare koje si napravio :)

Hvala za info. To je kul resenje,lepo su se setili :D Za sad imamo skoro 600.. Samo da prorade.. Ja ne mogu da se ulogujem zato sto trazi update, a kad krene update prijavljuje gresku. A na http://www.fulltiltpoker.net pri dnu strane pise "Fulltiltpoker.net is a play money site and does not offer Real Money games" :D

Link to comment
Share on other sites

umesto .com/.net kucaj .co.uk

isto je.

ne znam koja je fora sa tim, ja evo ceo dan pikam real money iz usa.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...