Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^MOZE! :))

Dobro jutro, dobri ljudi! Ustao sam da napisem nesto za faks, pa cu danas ostati kod kuce, da pokusam da se zalecim kako valja... Inace, konacno sam opet povezao komp i tv(nesto me je zezala slika, pa sam napokon nasao neke kablove, gluposti), tako da ce danas da padne neki film iz kreveta :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti zivot, celu noc sam sa cimerima odpusavao zapusene odvode po kupatilu nekom sajlom i stonom kiselinom, sad ovaj smrad kanalizacije i kiseline sa mene nece da se skine ni za vjek vjekova :(

Sta smo sve izvukli iz onih cevki, tri puta mi je riga bila na vrh grla :(((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

fatso, jel se secas ko ti je predavao hemiju? :D

Plava ne secam se imena, tu u kraju zivi

Pa onda milkica sipic, neki rtrd.

Ako gadjas Jucu, nije mi predavala, ali je bilo jako puno dogadjaja u kojima sam glavni akter a ticu se jadne zene :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Odem danas u games da reklamiram misha.

Zaglavio mi se mouse6 na xai-u.

Prvo me decheka retardirana svadja izmedju 2 retardirane radnice, pa sam glumio da gledam igrice za xbox dok to ne stane.

I onda sam im dao mish i napishe mi revers i sve to i kazhe kao verovatno za vishe od mesec dana tje biti gotov. I ne daju mi zamenu na korishtenje do tada.

Koma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...