Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konačno sam moju dragu naterao da igra bilo koju igricu s obzirom da joj je motorika za kompjuterom 0. Igra Diablo II:LoD sa Paladinom i kenjaju je itemi samo tako... Ne mogu da verujem koliko je hoće. :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Beli luk koliko znam snižava krvni pritisak (pored toga što je kao zdrav "protiv gripe"). Možda je to nekako povezano?

zvuchi logichno, mada da vidimo sta ce da kaze Vudu.

Enivej. rano legao, rano ustao.Sad cekam da malo dan zarudi i pticice , grupno, krenu sa grajom ispod prozora sa prvim zracima sunca. to me uvek razveseli

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Radim od jutros od 10, sa pauzama da izađem do apoteke po ferveks, jedem i dremnem sat vremena popodne, i opet mi nije teško (ako ne računam sjebane sinuse i grlo sa kojima ne znam šta ću), eto šta ti je psiha. A može biti i da je do one bioprognoze, kad god su u Blicu bili oni tužni smajliji, uvek je bio sranje dan, nijednom još nije omanulo.

Ahhaha bioprognoza vudu bog!

Meni super, juce sam se na poslu kostrešio i zakačio bas zestoko sa "managerom nekog sektora za nesto" baja me smarao, ja ga naduvao, on onako sa neba pita "a za sta si ti strucnjak" pa sam mu rekao da sam dr.ljubav i dr.everything

Sad sam odlucio da ne idem na posao, pravi vendor (ha, kako im iskusno ne spominjem ime) neki skup pa rucak na nekom splavu, odo da blejim i izigravam kuronju managera.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

UTORAK

Pene pasta Milaneze

Piletina pohovana sa susamom

Paradaiz corba

Pirinac

Kupus salata

SPECIJALITET DANA Punjeni file

Ahahah ali paradaiz :)

Jebote sto sam fino raspolozen!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Haha, koliko radosti ovog jutra na forumu :)

Počele da mi se pojavljuju sede oko ušiju, to je to

Dok nisu iz ušiju (ili nosa) ne moraš da brineš!

Ja bio do banke da pokupim karticu, prvo su skratili radno vreme sa 08 na 08:30 pa sam čekao jedno 10 minuta, onda je u 8:25 došla baba koja je videla nas 4-5 da čekamo ispred i krenula manijakalno da drma vrata napred nazad i pita nas "a što ovo ne radi?" pa kad smo joj rekli "tek od pola devet" ona je nastavila da manijakalno drma napred-nazad, da bi po ulasku ja dospeo na šalter kod neke nove (od pet šaltera, baš sam taj ub'o) koja ne ume da otvori nekakav sef u kojem su kartice, pa se sjatili svi da joj pomognu. Ali ne po principu "uhvatiću ti ribu", što bi meni bilo super korisno u ovom trenutku, već "ajd' sad da te naučimo da pecaš", što se odužilo uz njene povike "pa ne mogu, ne mogu!!!".

Malo me podsetila na Nenada sa "Ja klikćem ono neće".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...