Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

BiJo juce u biJoskopu gledao Shutter Island, ako me ne bude mrezlo pisacu kritke na sta ste gledali topic. Ok je film, predvidiv ali gluma i atmosfera ga izvlace.

Baba mi napravila nesto izmedju baklave i jabucare. Sad cud sa tim da se zanimam narednih 45 minuta, om nom nom

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedna od stvari koja me uzasno nervira je kada ljudi na danasnji dan na FB, forumima i ostalo stave Djindjicevu sliku.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jedna od stvari koja me uzasno nervira je kada ljudi na danasnji dan na FB, forumima i ostalo stave Djindjicevu sliku.

qft.

Ove godine sam zaboravio, ali sledece godine cu, u znak gadanja prema tom trendu, da stavim Slobinu sliku 11. marta :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jedna od stvari koja me uzasno nervira je kada ljudi na danasnji dan na FB, forumima i ostalo stave Djindjicevu sliku.

+9

zato sam ja odlucio da danas ne posecujem fejs,dok se djindjic laveri ne olade loma,znaci do sutra :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jao,dabogda umrli svi koji su me pozvali u prethodnih sat i po!

pa jebote,bolelo me nesto grlo,i zveknem ja fervex i legnem da odmorim malo,da bih veceras mogao lepo da ludujem,a telefon mi je zazvonio 20 puta,majke mi! Ne,nikad ne gasim telefon(imam neki los trip sto se toga tice),samo sam se jednostavno mnogo iznervirao.

ALI,picim sad na rodj,i mora osmeh i kamaaaaan! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

isto se i meni desilo malopre, s tim što nisam ni planirao da spavam dugo, tj. računao sam da će neko da me probudi pa nisam namestio alarm.

to je klasika, ceo dan te niko ne zove a onda legneš na pola sata i zove pet ljudi, od kojih se sa troje čuješ jednom godišnje :)

Link to comment
Share on other sites

Otopio se sneg, i posto je komsija, iz miloshte prozvan Dule salata, prosle godine resio da izbetonira ispred kuce, ne napravivsi udubljenje za odliv vode, vec onako ravno ,udri Milivoje, ja kola moram da parkiram poprecno, kao kretenko, posto se ispred kuce stvorilo Palicjko jezero.Btw, stavio je ispod betona neku cevchicu obima 1/2 cm, koja se naravno zapushila sa prvom jachom kishom.

I mrtvoj fiesti opet treba metar dana da se zagreje, a 2 sata da se ohladi, pola dana sam vozio pod saugom :(

e, da, i ovu babu smo skoro snimali, pobedila je

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

BiJo juce u biJoskopu gledao Shutter Island, ako me ne bude mrezlo pisacu kritke na sta ste gledali topic. Ok je film, predvidiv ali gluma i atmosfera ga izvlace.

Gledao večeras. Prijatno sam iznenađen DiCapriom, nisam mogao da ga smislim do ovog filma.

U svakom slučaju film ima moju preporuku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...