Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vama je samo krivo!!!

jel to stvarno tako ili pozitivnim stavom ides preko sranja :)

Meni je ovo palo napamet, kao, piše sve ove stvari na forumu, a u realnosti sedi u masnoj beloj majici na bratele, oko njega gomila đubreta i popijenih konzervi piva, u frižideru pozeleneli paradajz i mleko koje zdiba, i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vama je samo krivo!!!

таман посла, само улепшавајте дане један другом.

кисић.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ovaj lesko zvuci kao da nema apsolutno nijednu brigu u zivotu

jel to stvarno tako ili pozitivnim stavom ides preko sranja :)

ne,daleko da nemam brigu ili ne znam sta. Ali trudim se da ostanem pozitivan,i da gledam nekako sve to sa neke druge strane. Po principu pesme iz Monti Pajtona. :)

E sad,nekad se ne moze bas,pa malo padne neki bedak,pa neke pesmice,ovo ono,ali pregura se to,i iiiiiidemo dalje. :)))

Meni je ovo palo napamet, kao, piše sve ove stvari na forumu, a u realnosti sedi u masnoj beloj majici na bratele, oko njega gomila đubreta i popijenih konzervi piva, u frižideru pozeleneli paradajz i mleko koje zdiba, i tako to :)

ne znam da li da se smejem ili da se uvredim? :))

haha,salim se. Pa pazi,stvar je u tome kako sebi prikazes stvari. Recimo,kad igram cs sa ekipom,ja na to gledam kao na druzenje,zezanje,smejanje,sve sve,a uz to ide i kanter... Dok bi neko jednostavno kukao sto sedi sam za stolicom 4 sata i blene u monitor. :D

Sve je stvar percepcije... ;)

Inace,vreme je savrseno napolju,palim na fudbalicu da ga iskoristim,nekako sam naterao drustvo da odemo.

Sa druge strane,danas je 26.03. i pre 2 godine tacno sam prvi put poljubio moju (od skora)bivsu devojcicu...znam da vas to verovatno ne zanima,ali etoooooooo :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

lep dan,a komsija jutros od 8 leg'o na busilicu... standard. pre sam ga zbog toga gadjao iz vazdusare,sad me mrzi da odem do garaze po nju.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

raspremio sam i ocistio sobu skorz. +10 kvadrata

poslednji put kad sam to uchinio,nasao sam machora za kojeg sam mislio da je otisao proslog februara :)))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...