Jump to content

Aleksandar Stojanovic


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel pricamo o Aci Englezu, poznatijem u skorije vreme kao Aca Gej ili Aca Shetamkosupoglavi? Kada bi se slucajno oshishao kosa mu nikada vishe ne bi izrasla...

Ne znam, ali ko god da je mora da je mnogo jak...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Mora da je nesto izrekao na ovom mechu arsenal - liv sto te iznerviralo?

Meni je on bio super na b92, dok je prenosio ligu sampiona...ali kada je dosao na rts (nevezano sa tim) nekako je poceo da me smara, daje ponekada super informacije ali toliko detaljno objasnjava sta se desava u igri da me smori...pogotovo me nervirao kada je prenosio chelzi za vikend (ili prosli), spamovao je za Terija neprestano "DANAS SMO VIDELI DA LOS COVEK MOZE DA IGRA DOBRO FUDBAL!!1"

Link to comment
Share on other sites

Ja inače ne pratim sportske prenose, ali mi je uvek zanimljivo kad počinje neki prenos, a on krene sa tipa "Samo je jednom dok je padao sneg a plava devojaka bila na trećem sedištu sa leve strane na zapadnoj tribni TimA uspeo da pobedi TimB i to sa ..." :)

HAHAH, jebeni vrh! ali tacno tako .... Jako me iritira, nekad me toliko iznervira da ne mogu da nastavim da gledam jebeno utakmicu zbog njegovih komentara ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

covek koji ocigledno mrzi sve sto nije njegov Mancester United ne sme da radi na TVu..Toliko glupih izjava, i 1 te isti sablon da je meni muka od njega i Gojka ANdrijasevica isto. Sveukupno kad pogledam, Kovinjalo mi na kraju ispadne najbolji, i Sasa Mikic :) Bar se lepo pripreme i ne lupaju gluposti.

~~

Link to comment
Share on other sites

^ slažem se sa ciganom :)

nekako se poklopilo da sam poceo da pratim premier ligu kada je on istu prenosio na bk.

mnogo ga gotovim ma sta vi, retardi, pricali o njemu.

nasisajte mu se kite....

jedan je aca.

jebo vas milan boskovic

ja ga se sećam iz onog kviza kada biraš neko od "mobtel" slova pa odgovaraš na pitanja :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

 Zna da smori ali radi covek svoj posao ... bar se trudi vise nego mnogi pre njega ^_^ ... najgore je kad kaze nesto tipa pred ovaj mech trener je rekao u svlacionici svojim igracima da moraju da pobede ili tako neku glupost. 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Takav komentar je vec mnogo bolji. Zaista se covek trudi, ali shto se tice mene jednostavno ga ne volim jer me smara ukupnost njegove pojave. O ukusima se ne raspravlja. Trenutno imamo loshe komentatore, nadamo se da ce doci neki bolji...uskoro...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...