Jump to content

Dreamhack ukinuo DOTU


Majstor bora

Recommended Posts

E pa dotasi izgleda da cete morati da krenete da igrate HON jer je Dreamhack upravo ukinuo DOTU i umesto nje ubacio HON:

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.dreamhack.se%2Fdhw09%2Fnews%2F1344-biljetterna-till-dreamhack-summer-2010-ute-nu&sl=sv&tl=en

Mislim da ce ovaj trend da se nastavi a da ce DOTA biti potpuno potisnuta sa svih vecih takmicenja. Malo je nefer ali ako mene pitate DOTA je odavno ubijena samom zavisnoscu od WCa i od WC map editora koji ne daje toliko mogucnosti. Bilo je samo pitanje dana kada ce se ovo desiti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sto si ti sada nasr'o gore,moze da napise samo neko ko ne zna kako DotA gamplay/cmmuninty radi...ako ovi iz DH organizacije nastave da rade kao sto rade(ne isplacuju igrachima nista,BYOC sistem itd...)onda DotA i ne treba da bude prisutna.

Realno,HoN je smejurija...totalno neizbalansirano,obican eye-candy koji moze da privuche samo dechicu i one nazovimo ih "gejmere" koji se loze na grafiku u igri...

I ne mogu da verujem koliko su RuRovci anit-DotA nastrojeni(pogotovo neki memeberi...)cist primer je thread otvoren pre par meseci za DotA-Stand-Alone-Game,admini nisu dozvolili nikakvu diskusiju,i thead je bio odma zatvoren(Zasto,nikada necemo saznati...)

A sad ide najjachi deo...

kada se chulo da ce HoN zameniti Dotu na DH-u,brze bolje otvaraj novi thread,da se odma nabije u nos svim Doterima...Kako niko nije otvorio thread kada je Ice objavio da ce biti reoconnect na hostbotovima za Dotu?

Edited by Esmeralda
Link to comment
Share on other sites

Prvo ja nista nisam nasrao vec prenosim vest, drugo nisam imao nameru da "naturam na nos" jer od toga nemam nista niti bih to ikad radio. To sto si ti isfrustriran nije moj problem, da se razumemo ja mislim da je DOTA super igra i da je u nekim segmentima bolja od HONa iako igram obe smatram da HON ima mnogo vise potencijala nego DOTA samim tim sto je DOTA vezana za wc3, doduse stand alone dota nigde nije najavljivana i taj thread je zatvoren, ako se dobro secam, zbog toga sto su sve te vesti bile jako sumnjive. Uostalom kao i nagadjanja kako iceFrog radi na standalone DOTI gde nigde nije pisalo.

Jedino sto sa ja cuo je da je guinsoo radio na LOLu ali to je to. To sto sad ti pljujes DH ne menja cinjenicu da su oni napravili veoma tesku odluku time sto su izbacili DOTU i zamenili je HONom i sasvim je verovatno da ce to ubuduce raditi i drugi samim tim DOTA ima male sanse da opstane.

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem za link/vest,vec za tvoje komentare isod/iznad link-a...znam da je DH zamenio Dotu sa honom nisam kreten...Meni su ti tvoji komentari vishe lichili na neku prozivku,nego na saopstavanje neke vesti...Sry ako sam pogreshio...

To sto je DotA vezana za Wc3 editor ne mora automatski da znachi da je loshe,normalno bilo bi bolje da ima svoj sopstveni...ali to kosta...

A to za DotA-igru thread je totalno morbidno...postovan je link sa IceFrog-ovog blog-a(Gde ces pouzdaniji izvor...),i sada ne smem da napishem neki komentar kakva ce igra mozda biti,dali ce to josh vishe ubiti War etc...gluposti...

Svidja mi se kako ovi shto nemaju dovoljno skilla da predju na HoN nalaze za shodno da krive igru za nedostatak njihovog skilla :D

Nee ide mi u glavu kako to treba vishe skill-a za HoN,kada DotA i dalje ima vishe igracha=veca konurencij a=> Mora vishe da se vezba => skill igracha brze raste

Tako nekako ide...zar ne?

I sad gledam sta smo napravili od thread-a,jedno obichno prepucavanje DotA<>HoN i tako u nedogled...

Edited by Esmeralda
Link to comment
Share on other sites

Nee ide mi u glavu kako to treba vishe skill-a za HoN,kada DotA i dalje ima vishe igracha=veca konurencij a=> Mora vishe da se vezba => skill igracha brze raste

Tako nekako ide...zar ne?

I sad gledam sta smo napravili od thread-a,jedno obichno prepucavanje DotA<>HoN i tako u nedogled...

Ko te to lagao da ima vishe igracha?

Daleko je >brzha< igra i potrebno je daleko brzhe upotrebljavati svoj skill, ranije si mogo da imash kitu od refleksa i bez ochiju a da budesh neshto u doti. Ovde to ne leti.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Dota turnir u kini koji je prenosila televizija je imala 6miliona gledalaca, dotu samo u kini skine pre 8miliona ljudi, a hon ne igra vise od 50000 ljudi, dreamhack je mozda najlosije organizovaniji turnir sto se tice dote ikada i nije nikakav gubitak sto ga vise nece biti, mada nije definisano da je hon umesto dote, niti je receno da dota nece biti uvrstena u igre kasnije. ESWC je objavio da je ce ukljuciti dotu u igre 2010 (http://www.eswc.com/news/3/eswc-2010-official-games), a velika je mogucnost da ce ga i WCG ukljuciti kao sto ga je WCG asia ukljucio pre 2 godine, tako da mozete da se proseravate koliko ocete sa tim hon > dota i obrnuto, dota je jaca i priznatija igrica trenutno i ne vidim nikakvu mogucnost da se to promeni u skorije vreme, osim ukoliko standalone igrica koju icefrog pravi sa valve-om propadne i to je to.

@ Dreadlord i sam si svestan da pricas budalastine

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

3 u 1, tzatziki, kupus i pomfrit

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Jedini normalni i realni postovi su Damketov i Maretov a vi sto pricate o skilu tamo vamo bolje ne lupetajte mnogo... I za jedno i za drugo ima za i protiv, tako da sto rece Damke samo vreme ce pokazati. I cs 1.6 su hteli da zamene sourceom jedno vreme ako se ne varam pa vidimo kako se to zavrsilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...