Jump to content

Dreamhack ukinuo DOTU


Majstor bora

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sve koje znam da su ranije igrali dotu (i to 2+ godine) su presli na hon, izuzev burazera. I ne moze neko da tvrdi da je dota bolja od hona, kad je ovo kopija dote sa dodacima bez kojih je dota sranje. Nema laga, malo bolji sistem zastite od leavera. Jedino mozda nije izbalansirana kao dota, al ovo je i dalje beta.

Link to comment
Share on other sites

Meni je mnogo jaka postala cela ova prica DotA vs HoN, a pogotovu sto na nju nalecem na svakom j****** koraku.

(od raznih DotA foruma do igraona i to)

Znaci ono, odem u igraonu, i likovi mi 15 puta kazu kako su oni vise gotivili Dotu nego HoN, al sad kao uvidjaju da je HoN bolji. Mislim, ok je da to pomenu jednom, dvaput, al 15 puta stvarno nema smisla.

E sada, ono sto me do jaja zanima je zasto je HoN igracima tolko stalo da mi priznamo HoN i krenemo da ga igramo? Mislim, ako je stvarno bolji probice se kvalitetom a ne forum-fajtom, i takodje mi nije jasno zasto nas zovu tolko puno da igramo HoN ako ih vec ima dovoljno, partije su bruka, "engine" ko od aviona, itd?

Ono sto mi takodje nije jasno je sta ce tolko HoN igraca na DotA forumima? Mislim, ako je HoN vec tolko bolji, zasto se uopste vracati na ta "nazadna" mesta i raspravljati sa "nazadnim" likovima?

Kapiram da je cela ta prica "ko ima veci" i nastala tako sto su HoN igraci krenuli da smaraju DotA igrace, iako ih ovi realno nisu dirali, ili bar nisu mnogo :)

Ja sam doziveo totalno suprotno. Vecina sa kojima sam igrao Dotu su me hejtovali sto sam sisa, prodaja i sto sam presao na HoN.

Mada ne igram ni jedno ni drugo vise.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

@ kreator_,

Bitne razilke su:

1 - Ostale mape su hejtovale Dotu, zato shto je game name lista na publicu bila prepuna Dota igara, pa im je to otezavalo da nadju svoj fun mode, i manje je bilo ljudi na tim fun modovima. (znachi, nije Dota hejtovala njih, oni su Dotu)

2 - DotA nije imala svoj subforum, dok je HoN odmah dobio svoj i opet baca hate na Dotinom :)

@ zytherius,

Mene iskreno HoN josh neinteresuje, a razloge zashto sam ranije objasnio :)

Inache, ono shto sam chuo od ljudi koji su se trudili da budu nepristrasni (a i dalje vole vishe Dotu) je:

LoL je losh, HoN je ok al nije to to.

Znachi, niko nije rekao da je HoN giga losh, samo ima dosta ljudi koji imaju razne razloge zashto ga neigraju.

Ja naprimer da su ikonice/skilovi i buildovi isti (tj. kad bi razlike bile mahom kozmeticke), ja bi igrao HoN for fun, al poshto ovako moram sve da uchim iz pochetka, jebe mi se iskreno :)

@ OU JEA!,

Drugari me nebi tolko smarali, smarali su me neki random likovi :)

Link to comment
Share on other sites

LoL nije totalno druga igra u poredjenju sa dotom... :) Igrao sam je, grafika je previse detinjasta, heroji mozda nisu isti, ali ideja je i dalje ista, 2 strane, 3 lanea, heroji, experience, kripovi itd itd... i sami developeri LoL-a potenciraju da su ucestvovali na dota projektima...

HoN je sa druge strane prava kopija dote, sto ne znaci da je nista losiji, ali nista ni bolji... Bacanje nekih spellova je preterano olaksano, neki heroji nisu izbalansirani, animacije range heroja su po meni veoma lose uradjene, a sa druge strane imas dosta dobrih dodataka, samo koristis jednu platformu (ne treba ti vent/garena/key binder) itd... u svakom slucaju dota se vise igra za sad od hona, takodje i kvalitetniji igraci igraju dotu mnogo vise nego hon, i tako i treba da bude... hon je samo beta za sad...

ali stvarno mi nije jasno masovna pojava hon igraca na dota forumu, dok pola dota igraca koji dolaze na rur bole zapravo uvo da odgovora na ovom topicu :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

LoL nije totalno druga igra u poredjenju sa dotom... :) Igrao sam je, grafika je previse detinjasta.

Pa kad bi poredio WC3 i Starcraft , ideja je ista, pobedi neprijatelja! Jeste previse detinjasta, to je stvar ukusa, i to zavisi od osobe do osobe. Isto tako je Dota vise detinjasta u poredjenju sa HoNom , sto ne znaci da je HoN bolji :)

ja ne znam uopste sta mi diskutujemo na ovom topiku vise :D

Treba igrati ono sto ti najvise odogvara, meni se HoN dopada samo zato sto je brzi.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Pa kad bi poredio WC3 i Starcraft , ideja je ista, pobedi neprijatelja! Jeste previse detinjasta, to je stvar ukusa, i to zavisi od osobe do osobe. Isto tako je Dota vise detinjasta u poredjenju sa HoNom , sto ne znaci da je HoN bolji :)

Nije stvar ukusa lol. Jednostavno: ROZE grafika, zvukovi koji mogu privlacni da budu samo deci itd...

ja ne znam uopste sta mi diskutujemo na ovom topiku vise :D

+1

Treba igrati ono sto ti najvise odogvara, meni se HoN dopada samo zato sto je brzi.

+1 sa tim sto po meni u odredjenim dota partijama zahteva vise skilla, ali iskljucivo zato sto se igraju bolje partije (bolji igraci, vise godina iskustva igranja, bolji balans itd) nego u honu...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...