Jump to content

iPad


~JungleBoY~

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='29 January 2010 - 17:18' timestamp='1264781906' post='1515698']

Pre bih rekao da vi nemate mozga i da ne preduzimate nishta u zivotu vec samo pljujete, neki ljudi jednostavno vishe vremena provode na tome da zarade novce i posle ce te iste novce radije potroshiti na neshto shto ce im olakshati stvari shto je bolje moguce. Ajde da uporedimo kome ce komotnije biti da prochita knjigu, proveri mail, odradi neshto u iworku, excelu i pokrene josh par aplikacija amerikancu sa ipadom ili tebi sa windows tablet-om? Mislim da je windows na tabletu skroz beskorisna stvar jer UI nije prilagodjen nimalo. Ovde se niti shishaju ovce, niti prodaju muda za bubrege vec ljudi jednostavno imaju proizvod koji sluzi onome chemu je namenjen najbolje. Ukoliko vam je potrebnije neshto vishe od ovoga, imate lepo laptop i sluzice vam do mile volje. Po meni jedini nedostatak je kamera koju ce verovatno i ubaciti.

zasto svako ne zivi svoj zivot,i prestane da zaviruje u tudji?!

neka devojke rade sta hoce!ukusi su razliciti i ne treba raspravljati o njima,

da li su one lepe ili ne stvar ukusa,i koga zabole gde kupuju garderobu da li si dobar covek ne gleda se po tome kako si obucen vec po onome sta imas u glavi i po delima!

a to da li im kurac viri iz ociju totalno nebitno ako devojke vole da menjaju partner njihova stvar sa koliko njih se jebu!!!

zivite svoj zivot i pustite druge da zive svoj kako ko hoce!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Da, pošto je Apple prvo ošišao sve ovce koje su navalile na prvi iPhone, pa kad je konkurencija počela da stiska, napokon izbacio upotrebljiv uređaj.

Ista je fora izgleda i sa iPadom. Verzija 1 služi da se ošišaju svi retardi koji ne žale novaca na bilo šta što piše Apple, ma koliko neupotrebljivo bilo, verzija dva doneće možda multitasking OMG i Flash Player OMG #2, a tek verzija tri će imati funkcionalnost koju je trebalo da ima v1 u 2010. godini. Poslovni plan im je očigledno top-notch (što opet ne briše činjenicu da ko kupi iPad v1 za ove pare treba da se leči).

slazem se sa ovim postom, ali najbolji netbook nebi preporucio ni najgorem neprijatelju. :)

prvi iPhone nije imao jebeni mms, kao prvi iPad nema jebeni usb. apple-u uvek neki nedostaci koji ne bi zaboravilo ni malo dete...

Link to comment
Share on other sites

ajde elaboriraj to malo, zasto ne?

i sta si ovo koji kurac stavljao u spojler? ko da to sto si napisao znaci ista, "ajfon je bio govno u startu, pa je zato u redu sto je i ajped."

ovaj uredjaj ne stoji sam za sebe kao dobar uredjaj, vec mu je glavni adut to sto mogu preko Apple random iShopa da skinem svasta za pare.

evo, recimo da nemam pare, potpuno sam offline, sta ja da radim s' ovim? i to sto budem radio da zasluzi utrosenih ~1k evra?

sve ovo govori da ja demografski gledano nisam ciljna grupa apple-a, ali govori i o onima koji jesu.

poz :D

Edited by ℑںℵℊℓℯ

:-)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da vecina ne shvata poentu ovog uredjaja, on sluzi da se umoran zavalis u fotelju i citas nesto lagano sa nekog sajta, pregledas slike ili citas ebook.

iPad je sa hardverske strane bas onakav kakav bi trebalo da bude!

Ako nekome treba nesto komplikovanije, izvolte sesti za komp!

Edit:

Kad malo bolje razmislim, ipak bi trebalo da postoji USB port, da moze da se na brzaka ubaci flash memorija i pogleda neki dokument.

A i kamera ne bi bila na odmet, mislim ona uperena u korisnika, da bi mogao da prica skypeom iz fotelje.

Oh wait, ne moze da se koristi skype nego samo appleov softver.

Ono sto je po meni ogromna mana ovog uredjaja, i zbog toga cu ga sigurno zaobici, je zatvorenost appleove platforme.

Da podrzava sve otvorene standarde i slobodno kopiranje bilo cega na njega i sa njega, bio bi fenomenalna stvar.

Ovako su napravili super uredjaj iza koga su sakrili obavezu da sve kupujes preko apple shopova gde je njima glavna zarada.

Ok, verovatno ce biti ishakovan u dovoljnoj meri, ali ko ce da se zeza sa tim

Bottom line:

Super sprava za apple sa potencijalom da se upropaste od kesha tj zarade preko itunesa i ibooksa

Beskorisna sprava za vecinu nas jer necemo itunes i ibooks nego zelimo otvorenu platformu

Edited by bionabolgeek
Link to comment
Share on other sites

Mislim da vecina ne shvata poentu ovog uredjaja, on sluzi da se umoran zavalis u fotelju i citas nesto lagano sa nekog sajta, pregledas slike ili citas ebook.

iPad je sa hardverske strane bas onakav kakav bi trebalo da bude!

da kosta do 150 dolara, ja bih se slozio sa tobom

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ajde elaboriraj to malo, zasto ne?

i sta si ovo koji kurac stavljao u spojler? ko da to sto si napisao znaci ista, "ajfon je bio govno u startu, pa je zato u redu sto je i ajped."

ovaj uredjaj ne stoji sam za sebe kao dobar uredjaj, vec mu je glavni adut to sto mogu preko Apple random iShopa da skinem svasta za pare.

evo, recimo da nemam pare, potpuno sam offline, sta ja da radim s' ovim? i to sto budem radio da zasluzi utrosenih ~1k evra?

sve ovo govori da ja demografski gledano nisam ciljna grupa apple-a, ali govori i o onima koji jesu.

poz :D

zasto ne netbook? windows? da mu turis neki linux, pa da moze da prodje, ovako je kurac. mada, meni se taj fazon mali laptop uopste ne svidja. ili laptop ili tablet.

a ovo u spojleru nije u redu, ali ako bude kao iPhone, bice super.

kod nas ne radi iPhone kako valja, a ne iPad. jos smo siromasni za ove stvari. ne znam odakle toliko interesovanje za proizvod koji nije uopste za nas, za vecinu evrope, za vecinu sveta. i da je sve super, i software i hardware, iPad kao i iPhone mozemo jos dugo da sanjamo...

Jebote, ovi kao da ne citaju sta drugi pisu :D

IMA UREDJAJ DOBRU UPOTREBNU VREDNOST, ALI NE PO CENI OD 1000€

Jel sad ok? Mislim mozete da procitate i to?

to sa caps lockom ima voodoo_ copyright.

Link to comment
Share on other sites

a jebi ga, ko da je windows toliko neupotrebljiv pa da ga navodiš kao manu netbukova.

ipad je proizvod novog marketinga, glavni cilj mu je da kreira potrebe (za sadržajima iz itunes-ibook-app store-a), a ne da zadovoljava postojeće.

sere mi se od novog marketinga :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...