Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

Ako neko može da mi da ID, i password rur grupe?

Pokušao sam na reiserov link, ali je full.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

meni fali dani alves u virtualnom ,vec par dana ne mogu da swapujem njega :/

in rl,fali mi jos tacno 50,usporio sam u poslednjih mesec dana,zao mi da ga popunim :D ,al moracu da odem do trga za zavrsim zapoceto !

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

brate jel vi svaki dan po 5 kesica uzimate :/ meni fali nesto vise od 100

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Virtualni je kesa.

Ovaj pravi album je jebena zaraza. Osecam se kao kad sam bio klinac u osnovnoj za 2002. i evropsko 2004. kad sam sve pare davao na slicice. Juche sam u 3 navrata kupio 14 kesica. Polako ali sigurno napredujem. :)

Nego, jel ima neko iz ns-a ko zna kad su menjazhe kod nas ? Znam da je neshto u podne u porti ili na trgu, ali ne i kojim danom.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

To ćeš pre naći u nekim zabačenim kioscima nego tako tim "mejnstrim". A i bilo je albuma po maksijima, pogledaj i tu.

A inače su do jaja targetovali, tačno je narod skupio sve manje-više u trenutku pre nego što počinje prvenstvo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Na kraju meseca koji počinje sutra nas očekuje album sa sličicama Euro 2012.

Ali pre nego što on izađe, mi suludi kolekcionari, možemo da bacimo pare na Panini Adrenalyn Euro 2012 Trading Card Game.

Paket sa 6 igrača je 150 dinara. Kolekcija je 305 igrača.

Osim što je moguće sakupiti ih (ne lepi se u album, nego se skupljaju kartice) može i da se igra fudbal sa ekipom od 14 igrača.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...