Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sinoc i danas naravno niko parkiran ispred garaze ^^

ali lol parkiram se i primecujem punta propisno parkiranog na 5 metara od garaze, visi mu retrovizor.ta slika mi je ulepsala dan:)

skenjacu se jedino ako je neka dobra cusi...mada boli me paja, ko god da je ispao je retard i zasluzio je.

inace ovih dana bi trebao sa ortakom da odem na neki MMA trening da vidim na sta to lici pa da krenem.onda jos i sa trcanjem da krenem i na konju sam.samo ne znam gde da trcim, oko naselja nije lose al mi malo smor tu da trcim:)imam jos opciju sa ortakom na olimp il sam da nadjem neko mesto.uhmm...

e da,Bill Bailey je J E B E N I car.kako neko ko te zasmejava konstatno sat ipo, a pri tom ne koristi uopste psovke, moze da bude ista drugo?ma kakav car, KRALJ BRE:))00

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sinoc zaginuh u nekom baru...bratova devojka slavila rodjendan...celo vece pricao sa nekim momkom, zajebavali se...na kraju, reko, ti si mi bre mnogo poznat, a ne mogu da se setim odakle te znam...ispostavilo se da je Milos Vujanic...lol...:)

Dobro jutro, svima...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro, dobro jutro!

zaista divan dan u najavi!!!

Sinoc zaginuh u nekom baru...bratova devojka slavila rodjendan...celo vece pricao sa nekim momkom, zajebavali se...na kraju, reko, ti si mi bre mnogo poznat, a ne mogu da se setim odakle te znam...ispostavilo se da je Milos Vujanic...lol...:)

Dobro jutro, svima...

sprco? 8O

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li postoji neko smotaniji od mene :(

Trcim za autobusom i sapletem se o neku zicu koja stoji na stanici (lol) i uganem ruku,povredim oba kolena,oderem kozu na laktovima i iscepam farmerke ;p

On the bright side,ne moram danas u skolu ;p

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...