Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komadi krompira, piletina i slaninica, poredjani u plehu, zacinjeni vegetom i dobro zapeceni rerni... Boze sto volim caletovu kuhinju   [:p]  [:p]  [:p]

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate, kevi rodjendan sutra, ja se neplanirano dekintiro, a bas bi teo nesto da joj poklonim...skonto sam da naslikam nesto, al onda mi treba sve vreme na svetu do sutra popodne, sto znaci da nema kupovanja platna i sranja nego odma da krenem da radim sa cim stignem. to znaci da treba da smislim kako da naslikam nesto na necemu sitnom i budjavom, a da to bude kul [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate, kevi rodjendan sutra, ja se neplanirano dekintiro, a bas bi teo nesto da joj poklonim...skonto sam da naslikam nesto, al onda mi treba sve vreme na svetu do sutra popodne, sto znaci da nema kupovanja platna i sranja nego odma da krenem da radim sa cim stignem. to znaci da treba da smislim kako da naslikam nesto na necemu sitnom i budjavom, a da to bude kul [:D]

Oslikaj joj tanjir.

Link to comment
Share on other sites

brate, kevi rodjendan sutra, ja se neplanirano dekintiro, a bas bi teo nesto da joj poklonim...skonto sam da naslikam nesto, al onda mi treba sve vreme na svetu do sutra popodne, sto znaci da nema kupovanja platna i sranja nego odma da krenem da radim sa cim stignem. to znaci da treba da smislim kako da naslikam nesto na necemu sitnom i budjavom, a da to bude kul [:D]

Pospremi gajbu, napravi rucak i oženi se i napravi unuče :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo ti jos jedno, i to empirijski potvrdjeno xy puta: ima da najebes, kol'ko ja vidim, jer mi se cini da ne shvatas neke stvari onako kako bi trebalo. Sedi, (posteno) prodji kroz predavanja i vezbe, izadji, polozi, dalje. Svako ko prica drugacije, sere, to je sve sto treba da znas. (za oet posebno :D)

Mada, ne znam ni koji ce ti zbirka iz bilo cega, osim mozda ona ispitna iz oet-a, a i za to bese postoje kopije sa uradjenim zadacima. Pola knjiga koje sam kopirao su bile bacanje para. :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ah, ok. :D

Al' te price bolje da ipak pustis da imaju efekta na tebe, realno, bar u startu. Plus mozda ukinu uslov u sledecoj godini, a to je jako dobar razlog da se useres u gace vec sad. :D

I ucini uslugu sam sebi ako budes krenuo na etf, nemoj da se previse oslanjas ni na koga sa pricama "e ova godina je najteza a ova je laka, ovo je zajebano, a ovo i nije", to je mozda tacno za njih, al' ne i za tebe. Sam ces izvaliti sta i kako, no moraces da zapnes malo u startu, ipak si na novom terenu. Vremenom je sve podnosljivije i lakse za postici, to mi veruj na rec. :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...