Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa realno, zar nije logično da ekstra naplate kad te pokupe ispred gajbe?

Tako je bar u austriji da znam.

Inače sledeći put i tebe zovemo na bleju, mnogo curetaka u onom kaficu. TRGNI SE MALO VUDU!

Ma duvajte ga, ja kad zovem na ircu, svi me kulirate a sad "trgni se". Trgnem vam se u bulji!

Link to comment
Share on other sites

Pa realno, zar nije logično da ekstra naplate kad te pokupe ispred gajbe?

Tako je bar u austriji da znam.

Inače sledeći put i tebe zovemo na bleju, mnogo curetaka u onom kaficu. TRGNI SE MALO VUDU!

logicno je da ima konkurencije :D a ne da svi voze po istim cenama niko ne daje popust :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i am so going to hell, hihihi [}:)]

u nasem lokalnom kaficu " Jarbol " sinoc su vidjene tri zvezde rur-a > Kole , Igor i Absolute ! :) sada smo definitivno poznati, in your face Margi :P :)))

hehe, da, vec vidim na leto ljude koji cirkaju ispred kafica na ulici, novi dali u zemunu, benchmark urbanosti:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc nisam izasao posle ne znam koliko u jedan lokal u koji idem vec 2 godine skoro svakog petka i subote, i bas sinoc bila neka pucnjava, dvoje teze ranjeno, dvoje lakse... Koje sam srece jebene, nisam ni svestan znaci. I to jos bilo sinoc sa drugarima ocemo ici ili ne i kao svi umorni, dekintirani ajde iskuliramo...

Posle sam razmisljao jbt, kakvih budala ima, a to mesto bas ima rigorozno obezbedjenje i ne moze svako da udje i opet se nadje budala koja izvadi pistolj i puca, zapitas se jbt gde je sigurno vise? i to u NS-u koji je poznat kao "miran" grad..

I to sve me je docekalo ujutru u 9 (a legao sam oko 6) i to tako sto je uspanicena keva utrcala u sobu i digla opstu frku jer zna da tamo izlazim...

fina subota za sad :S

Link to comment
Share on other sites

uu, dunja, koje si drugarice vodila sinoć?

Lepe...:)

A, Igore, u Koletovom svetu svako vece je raid vece...XD

Sta cemo veceras? Northrend ili rl? :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

evo i ja organizujem moje ortakinje :)

sta ti kazes Igore za njih ? :)

Ružne i zle, ne vidim da su im momci sa rura!

Kad budu, onda će biti fine i lepe, ovaku su prave zloće!

Lepe...:)

A, Igore, u Koletovom svetu svako vece je raid vece...XD

Sta cemo veceras? Northrend ili rl? :)

Bio sam nakratko u RL, video da se gleda boki13, vraćam se u northrend!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Желим да захвалим нашој драгој влади на свим поскупљењима до сада, укључујучи ово најновије поскупљење горива и струје, на свему што су урадили до сада против нашег бољег живота и на томе што нас лагано, али сигурно враћају у 1993-ћу годину. Хвала ти председниче и владајућа коалицијо. Јебем вам маму свима понаособ од п...редседника,до министара и свима онима који вас и даље подржавају. Лаку ноћ

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...