Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kompilacija snimaka ljudi koje umal udara voz ... umal', znači nema umiranja i letenja delova tela...

najbolji mi je onaj lik sa kamerom kojem iz magle izleti voz, negde pri sredini klipa:

http://videosift.com/video/Cheating-Death-Near-Misses-With-Trains

do jaja klip, ali koliko glupih ljudi ima nevera

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ma lejm je on vec godinama, od kako je poceo sa svojim jednogodisnjim apdejtovima. Ali sam umro od smeha kod nindza kornjaca :)

A inace pitam za naglasak jer sam uspeo da istreniram sluh ovde u Kanadi da prepoznam odakle je ko dosao na osnovu toga kako pricaju engleski. A njegov mi lici na neki balkanski tako mi svega.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

najnoviji immortal-ov spot, pored toga sto je pesma do jaja, ima par epic momenata na trenutke

na 43oj sec je igranje. na 2.24 je jos igranja i na 5:20 je sutiranje snega :D

al koji su oni kraljevi sa onim raskrecenim stavovima, znaci, ne mogu da ih slusam, al ih nekako volim ko da su mi rod rodjeni, ko sto volim i svarcenegera kad ga vidim u filmu! castio bi ih pivima celu noc kad bi ih video negde leba mi.

naravno, blashkyrk je neprevazidjen spot:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tek sam sad izvalio da na kraju spota nosi sekiru u ruci iz onog sa onog jednog album covera :D

inace nisu album nije black jbg vec su otisli u pravcu progresiva ja bi reko ali je ipak i dalje to to sto sviraju vec 100 godina :D

bio sam linkovao 1 album grupe I u kome abbath isto svira i peva i rifovi su copy paste-ovani sa tog albuma i na ovom njihovom novom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...