Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam rekao to u fazonu "kakvi slepci, juce su provalili internet ja sam tu tako dugo idem i na 4chan a jadnici ne znaju ni sta je to ja sam kul" vec se iznerviram kad vidim da izvale neku od fora (u poslednje vreme otprilike sve), potpuno pogresno je razumeju, ne kapiraju koncept, i povrh svega naprave bezbroj ultra nesmesnih i retardiranih i zajedno sa svojim idiotima se smeju istim...misliim, neko je napravio "bunar bunar bunar", previse je i za tebe kapiram

aj da probam ponovo:)

sta te nervira kod toga sto neko ne kapira koncept fore, napravi svoju foru i dalje ne kapirajuci koncept, plasira je na internet i smeje se tome zajedno sa svojim idiotima? eto, zelim da mi to kazes, objasni mi mehanizam iza toga. nije pametan? mamu mu jebem. pokusava jadnicak da bude duhovit? mamu mu jebem. ima drugaciji mozak od tebe? mamu mu jebem. mislim, zaista mi ne ide...

pritom, ovde sam samo radoznao, ja nisam reagovao na to sto ti imas negativnu emo reakciju na domace nesmesne meme fore, kao sto sam objasnio i blekdzizsu. ja sam reagovao na agresiju. kazes 'ubio bih lika blabla', znam da ga ne bi ubio lol, ali koncepta radi, skrenucu ti paznju na tu tvoju izjavu. pa valjda ces pre ubiti lika koji te je mrko pogledao u autobusu tri stotinke, pojesti mu srce i drkati nad njegovim krvavim grudima, nego sto ces ubiti lika zato sto je neduhoviti nesrecnik.

o konceptu pricam sve vreme. imas agresiju prema nekom samo zato sto je retard, nije cak ni maliciozni retard, ne znam, meni je to strasno, jebiga. cak i da je maliciozan, lol retard je, bijes kuce sto te ujelo. a nije maliciozan:)

zamisli ides ulicom i trubis i zajebavas "L" lika. pritom ne radis to zato sto, ne znam, zuris na posao pa lik smara, nego zato sto je eto, retard i ne zna da vozi i bas lose vozi, a izasao je na ulicu. da ne pominjem da je gej trubiti L liku i kad te smori, presece itd.

takodje, lik koji je polozio i lose vozi (inb4 da napravim) je los primer jer za internet ne treba nista da se polaze, tako da ne mozes nikom da kazes 'debilu skloni se sa interneta', dok bi ovome sto je polozio preko veze ili na user mogao da kazes 'debilu skloni se sa ulice, kasne drugi ljudi zbog tebe na poso'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne svidja mi se primer, ali sto se tice ostalog, ovo je internet, kada ne bismo komentarisali svakakve stvari/ljude/stagod, ni o cemu ne bismo ni pisali, ne bih ga ubio (no shit), ali poprilicno me iznervira kolicina gluposti i retardiranosti kreatora slike, do te mere da prosto moram da to napisem negde ili sta vec, aj pogledaj jos jednom "bunar bunar bunar" pa brani te ljude :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

:(((((((((((

едит:

неко обриса последњи демотиватор... "ту д инфинити енд бијонд". много велика туга...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...