Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

obicno volem ovaj strip, al ovih par kaiseva sam znao sta ce da bude punchline posle prve ili druge slicice, tako da sam ostao ravnodusan...da je bolje zamaskirao, bilo bi kul...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

aj da probam:)

ako nekima radi inspiracija, mogli biste da mi brejnstormujete skenjario za strip, treba da uradim do petka, ali mi je mozak skroz nesto zabetoniran. strip treba da bude jedna tabla...najbolje ako se setite neceg zaebanog i ozbiljnog sto bi odgovaralo mracnom i kontrastnom crtezu, ali od biraca nema jebaca, tako da ako imate neki kratak panclajn bilo kakve prirode, baj ol minz, bacite ga odje:)

fala unapred ko se seti (mada pretpostavljam da nece niko lol)

p.s.

mora da bude univerzalan, dakle, bez omg dajte duletu rakije tripova:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jedna tabla, to mu dodje 4-5 kocki aa? [8D]

pa pricha je da je debela keva nekom liku dok je bio klinja cepala stripove

i kenjala sto cita ta sranja a kada je mali odrastao postao je slavan

i priznat crtach stripova a od zaradjenog novca je kevu preparirao i postavio

u svojoj kancelariji pored svih trofeja, diploma i sl... [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

[soba, fotelja i lampa. Mesecina obasjava deo sobe. Unutra je covek.]

Moja smrt mora da bude vizuelno lepa. Necu da patim. Brzo i estetski. Cisto. Ovde to ne mogu da uradim. Ovde samoubistvo nije drustveno prihvatljivo. Mozda na istoku, u Japanu?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Nacrtaj vudua kako bilda, i dolazi mu riba i kao de si macane, on taman da sprca, budi ga burazer iz sna, kaze ajde ustaj loguj se u igru svi te cekaju, i vudu "fuuuuuuu"

Ili jos bolje sto se desilo meni i ortaku, tek upisali fax i pricamo u teretani o nekom zadatku iz matematike kako se resava, i dolazi jedan od bildera "ovde se prica samo o tegovima i o picki" :)

Link to comment
Share on other sites

bole:

bio je vec slican:) ali kul je, mada mislim da se bas trazi neki skroz konkretizovani panclajn strip, dakle, pocetak, sredina, kraj sa panclajnom, zato mi je i tesko da smislim kad mi se ne smislja:)

vudu:

interesantno:)

fala drugari:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...