Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dvini, kad ćeš ti malo na zapad, kapiram da bi ti prijalo (& koristilo)?

gari sem ako si pre 3-5 god naucio da skijas i bordujes onda si burzuj :) jer koga su cale i keva kao klinca vodili na kop taj se bas nije puno sekirao za kes

dvini verovatno jedva placa gajbu i komunalije, tako da ce zapad videti al na leto :)

Mada opet kapiram da je sad lako otici na neki road trip i da ne treba kinta, ako cemo iskreno

pa zapravo hocu na leto :) kopenhagen -> luksemburg -> brisel -> briz -> amsterdam 27.maja polecem \o/

edit: naravno da treba kinta jbg, sem ako ides one studentske varijante kad zivis u autobusu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da bas zamisljam ivana kako sa 20 dinara izlazi iz zemlje :)

sa 20 dinara i 2 soma evra, možda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vizu ? To za ameriku ili englesku mozda. Za veci deo EU ti ne treba viza a mozes da predjes granicu sa 20 din u dzepu :)

jesi ti to probao zapravo? ja jesam, a i ne znam nikoga ko je od ukidanja viza prešao granicu samo sa pasošem. nekom traže garantno pismo, nekom pare, nekom putno osiguranje... što u praksi znači da treba da spremiš sve to, iliti 70% papira koji su nekad trebali za vizu.

gari sem ako si pre 3-5 god naucio da skijas i bordujes onda si burzuj :) jer koga su cale i keva kao klinca vodili na kop taj se bas nije puno sekirao za kes

pa zapravo hocu na leto :) kopenhagen -> luksemburg -> brisel -> briz -> amsterdam 27.maja polecem \o/

edit: naravno da treba kinta jbg, sem ako ides one studentske varijante kad zivis u autobusu

malo si permutovao citate i odgovore, al ne mari, čestitam ti na prvom putu na zapad. vratićeš se drugačiji, to ti garantujem. :)

Link to comment
Share on other sites

Ivan je u pravu,mozda nece svakog cimati na granici,ali moras imati odredjeni kes kod sebe (mislim da imas cak odredjeni kes po danu) ,citao sam u novinama da su vratili ne znam koliko ljudi sa granice u Sloveniji bas zbog toga...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

izvod iz banke gde kazes da ti oktucaju da imas 2000 eura :/

i ja cu ove godine konacno malo iz srbije, ali verovatno samo do italije

milano a :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

gari sem ako si pre 3-5 god naucio da skijas i bordujes onda si burzuj :) jer koga su cale i keva kao klinca vodili na kop taj se bas nije puno sekirao za kes

lupaš care, ispadosmo Coka i ja po tome najgori buržuji.

Ako nešto jako voliš naćićeš način da dođeš do toga, makar čukao trafike i valjao pajdo preko NVO :)

Link to comment
Share on other sites

буржуј троши дневно 5-10к динара у просеку, вози кола >30-50к евра, не брине о будућности, путује неколико пута годишње по егзотичним локацијама и не разуме оне који имају мање од њега. све то мора да буде да би био буржуј.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

lupaš care, ispadosmo Coka i ja po tome najgori buržuji.

Ako nešto jako voliš naćićeš način da dođeš do toga, makar čukao trafike i valjao pajdo preko NVO :)

Po toj rachunici svako iz Beograda je zhuji, ja kad sam bio mali redovno sam visio na kopu i ostalim planinama....sad ne znam kad me videla planina.

буржуј троши дневно 5-10к динара у просеку, вози кола >30-50к евра, не брине о будућности, путује неколико пута годишње по егзотичним локацијама и не разуме оне који имају мање од њега. све то мора да буде да би био буржуј.

Izmenio bih samo u to da burzhuj u proseku troshi 2k-5k dnevno a mozhe i do 50k po potrebi i vozi kola >50k eura, ostalo ne bih menjao.

po tome onda nemamo ni 1 burzuja na ruru !:D cekamo voodoa da on da svoju definiciju !:D

Dobro jutro kolumbo :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...