Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

okej je fotka, ali satane, moras da se "utripujes u trip" vise, tako ti je na svakoj fotki, probaj petnes minuta pre fotke da se bombardujes kako si ljut ili tako nesto, ovako je evidentan "hej drugari hajdemo se slikati opasno jer to tako treba, evo ja cu prvi grrrrrrr" trip.

tako rade pro glumci, a ni ja nisam bio los u tome, mogo sam recimo da pustim suzu ako mi das pet minuta fore u bilo kojoj situaciji (tipa izmedju dva basketa lol), sad vise ne mogu, nemam praksu, al dobro, ne bih ni imao neke koristi od toga:) ipak koristim taj forced mindset da pisem tekstove recimo, zato ljudi kazu da su mi tekstovi dobri lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dule aka Herodot :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

okej je fotka, ali satane, moras da se "utripujes u trip" vise, tako ti je na svakoj fotki, probaj petnes minuta pre fotke da se bombardujes kako si ljut ili tako nesto, ovako je evidentan "hej drugari hajdemo se slikati opasno jer to tako treba, evo ja cu prvi grrrrrrr" trip.

tako rade pro glumci, a ni ja nisam bio los u tome, mogo sam recimo da pustim suzu ako mi das pet minuta fore u bilo kojoj situaciji (tipa izmedju dva basketa lol), sad vise ne mogu, nemam praksu, al dobro, ne bih ni imao neke koristi od toga:) ipak koristim taj forced mindset da pisem tekstove recimo, zato ljudi kazu da su mi tekstovi dobri lol

lolcat_what.jpg

@iguana

Jok kod moje zgrade.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

OOOO ja sam dulio mag mrakaaaaaaa

(trntrndrrnnndrnnn)

I iz dubila dopire moj bijeeeessss

(drndrrrnddnnrnnrr)

Nevjerne djevice cuvajte sebeeeeee

(drdrdrdrdrdrdrdrdnndndnene)

Jer dulio dolazi da vas jebbbbeeeeuuuarrggghh

Covece, upravo sam napisao prvi deo povratnickog hita bombardera

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a ne, moji tekstovi su omg smor emo lol osim kad pisem po porudzbini, a tu je bilo svacega, od repa do panka...medjutim, stvarno nisam nikad pisao takve blek-metalolike tekstove ko sto je fatsov, mada mi se svidja radnja!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...