Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kupio poklone za novu godinu , izoveravam net pa begam. Iznapushavao me neki matorac za to sto duvanim. Usao bahato s upaljenom cigaretom u net kafe (imam naviku da zapalim bas kad ne treba) i seo pored nekog cikice. Tek ce on : "Izvinite , da li bi mogli da ugasite cigaretu , smeta mi." Ja pogledam kad 4 kompa pored njega sede 4 lika i svi pushe. Ja rekoh ok samo da zavrsim necu vishe. On odmahujucu rukom terajucu dim : "Pa da , ugasite sto pre , VI STE GRADJANIN DRUGOG REDA !" Ja komentara bez ustanem i kao sve ok, a ispizdeo kao necu da se natezem sa matorcem. ju ju ju

Ti si građanin drugog reda. Ali ispao si car zato što si ustao komentara BEZ!

@topic Završio danas sa labom iz fizike - 68/70. Večeras na DENS, pa OET.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam da sam gradjanin drugog reda i bez dzangrizavog matorca da mi to kaze. Cisto sumnjam da je to zamerio svakome od te cetvorice, samo je njegov pristup problemu i njegov "in your face attitude" to sto zbog cega sam ispizdeo. I da ja jesam car :) Ne toliki koliki ovaj gari

I do it backwards but I don't wake up...

Link to comment
Share on other sites

prodje slava, nocas sam u tri legao, aleluja...veceras opet neko cimanje, i sutra, i prekosutra...hocu jedan dan da nemam nista da radim, da zabodem u krevet, citam knjigu, i overim u 11.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pozpozpoz! :)

idem sad na kolokvijum(koji sam pao 2 puta vec,i ako sad opet padnem,moram da dam 200e i opet pohadjam taj predmet),posle neko predavanje,pa pravimo dogovor za sutrasnji ispit(posto imamo neku prezentaciju),onda picim u Pancevo da vidim konacno malog bata Milana \o/ :),pa kuci na spremanje tog ispita...idemoooooo :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pozdrav iz Beiruta...napolju je 22stepena.nema toliko muslimana u feredzama koliko sam mislio ali ovde i hriscani imaju brkove do brade. Grad je kao budva, samo deset puta veca - niko nije cuo za davanje migavaca u saobracaju i arhitektonsko - urbanisticka regulativa je apsolutno stran pojam. sada sam u nekom kaficu na engleskom dorucku, a ako skupim muda idem malo do centra da se prosetam.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...