Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz

- baš sam juče pomislio kako nam satan odavno nije okačio neki (njemu) zanimljivi msn log :D

- mrsko otopljenje

- idem da gledam 3d avatar

- instalirao sam brojač dana do kraja vojske na dashboard

Link to comment
Share on other sites

Odem jednom u 100 godina u veliki supermarket, nakupujem sranja raznoraznih, dodjem kući, otvorim kutiju afteršejva, kad ono - PRAZNA bočica!

Nije poluprazna, fazon Pera magacioner uzeo malo da poprska po kiti jer je trebo da prca kasirku Julijanu, nego SKROZ prazna jebeno. I sad moram sutra tamo da idem da im se načestitam nove godine, i izgubim malo vremena i živaca. E jebem ti život...

Link to comment
Share on other sites

Odem jednom u 100 godina u veliki supermarket

Pa vidi se... prvi redovi su često ili polupotrošeni ili prazni. Ista situacija je i sa DVD filmovima, doduše to niko više ne kupuje tako da ne može ni da se zajebe [8D]

Nego sad slušam priču žene čija rođaka radi u bolnici u Valjevu, kad je umrla neka žena od nekih tamo bolesti, ova je morala da potpiše da je ta žena umrla od gripa. Tomicu u čmakicu!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Odem jednom u 100 godina u veliki supermarket, nakupujem sranja raznoraznih, dodjem kući, otvorim kutiju afteršejva, kad ono - PRAZNA bočica!

Nije poluprazna, fazon Pera magacioner uzeo malo da poprska po kiti jer je trebo da prca kasirku Julijanu, nego SKROZ prazna jebeno. I sad moram sutra tamo da idem da im se načestitam nove godine, i izgubim malo vremena i živaca. E jebem ti život...

Poprica sa Perom, mozda nije on. :(

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi se... prvi redovi su često ili polupotrošeni ili prazni. Ista situacija je i sa DVD filmovima, doduše to niko više ne kupuje tako da ne može ni da se zajebe [8D]

znam to, ali sam mislio da to važi samo za dezedoranse :) a ovo izgleda kao da nije trošeno, nema ni kapi, izgleda kao fabrička greška neka...

Link to comment
Share on other sites

Nego sad slušam priču žene čija rođaka radi u bolnici u Valjevu, kad je umrla neka žena od nekih tamo bolesti, ova je morala da potpiše da je ta žena umrla od gripa. Tomicu u čmakicu!

E da je to samo priča, mislio sam da napišem to na onoj temi ali suviše je bizarno za poverovati. Štancuju žrtve gripa koje ne postoje kako bi obmanuli narod govna jedna.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...