Jump to content

Tenis 2010


Synd

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

And while the King was looking down

The Jester stole­ his Aussie crown

The crowd let out a roar

They­ couldn't have asked for more

He is the greatest we­ have ever seen

But he won't be in the final­ scene

He knew that he was cooked and done

The day the­ Djoker won

So it's bye bye to the magical guy

Went­ out onto the Laver but the magic ran dry

The Djoker­ was too good and took an eye for an eye

The day the­ magic died!

Link to comment
Share on other sites

Poenta je i da takvog selju treba izabrati za razliku od Bobe. Od svog sina je napravio nesto, znaci da zna formulu za uspeh, i jednostavno ne dozvoljava da mu ovi ljudi sad profitiraju na sinu kad moze on (sto je normalno). Niko ne kaze da je cvecka ali vec ima dovoljno para a i mesta gde moze da ih pravi tako da sumnjam da mu je TSS bitan zbog toga. A u ostalom - svi teniseri ga podrzavaju, da li zbog prijateljstva sa Noletom (a bar 50% jeste) da li zbog iskrenog pokusaja da promeni nesto, bolje je rizikovati sa njim nego sa TOPLICOM I ANTELJOM.

pa koliko vidim po tvom postu tebi smeta boba jer on hoce da zaradi pare na djokovicu :) ali ako to radi njegov cale onda je to ok ?!:) valjda tss treba da sluzi srpskom tenisu :) i igrati za svoju zemlju znaci zrtvovanje :) a sve u tss bas briga za to ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa koliko vidim po tvom postu tebi smeta boba jer on hoce da zaradi pare na djokovicu :) ali ako to radi njegov cale onda je to ok ?!:) valjda tss treba da sluzi srpskom tenisu :) i igrati za svoju zemlju znaci zrtvovanje :) a sve u tss bas briga za to ....

Pa delimicno tacno, Boba ne zasluzuje da zaradi pare na Noletu, Srdjan vec to radi tako da sumnjam da bi imao neki ekstra veci profit ako bi bio na celu TSS-a. Samo zbog toga mislim da bi ucinio mnogo vise od Bobe a ne kazem da i on ne bi "kraduckao", samo kazem da bi za razliku od Bobe i nesto uradio jer ima recept. Mislim da ovde niko ne zivi u zabludi da misli da bilo ko na polozaju radi sve samo zbog dobrobiti plebsa, na prvom mestu je licna korist, samo je pitanje koliko ce uraditi da se to ne primeti toliko i da ostane nesto i za tenisere.

dobar je nole, al mu otac smrad

A i ovo na neki nacin sumira sve :D

Edited by thrillseeker

Link to comment
Share on other sites

  • Location:Banjica

znam mu burazera poprilicno dobro,on je bio dobar momak doduse.Odrastao sam sa novakovim drugarima iz osnovne,srednje,kraja , kako god , i cuo sam malo pozitivnih stvari o njemu (i to nisu ljubomorne price klosara o uspehu,vec o ljudskim osobinama i ponasanju)

Edited by cela.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...